Windows 10X en hızlı güncellenen işletim sistemi olacak!

Microsoft tarafından çift ekranlı olarak tasarlanan Surface Duo akıllı telefonun kameralara yansımasının ardından, şirket çift ekranlı cihazlar için tasarladığı Windows 10X işletim sistemi ile ilgili ayrıntıları açıkladı.

Microsoft'un çift ekranlı cihazlar için tasarladığı yeni işletim sistemi Windows 10X'in detayları şekilleniyor. Şirketin iddiasına göre yeni işletim sistemi şimdiye kadar en hızlı güncellenen işletim sistemi olacak.

Windows 10X'in güncellemeleri 90 saniyenin altında yüklenecek

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10x ile güncellemeler konusunda oldukça iddialı.

Windows işletim sistemlerini kullananların en büyük şikayeti genellikle güncelleme işleminin çok yavaş olmasıdır. Hatta bazı durumlarda, güncellemelerin tamamlanması için yarım saate yakın bir süre beklediğimiz bile oluyor. Ancak yazılım devinin yeni iddasına göre Windows 10X sürümü ile bu bekleme süresi oldukça kısalacak. Microsoft henüz yeni işletim sisteminde hangi yerleşik teknolojiyi kullanacağını açıklamasa da, Windows 10X işletim sistemiyle güncelleme işleminin 90 saniyeden kısa süreceği iddia ediliyor.

Windows 10X'in güncellemeleri 90 saniyenin altında yüklenecek

 

Windows 10X ilk defa 2019 Ekim ayında ortaya çıkmıştı. Surface Neo benzeri çift ekranlı cihazlarda ve hibrit PC'lerde en iyi şekilde çalışmak üzere tasarlanan Windows 10X'in birden fazla platformdasorunsuz ve uyumlu biçimde çalışması hedefliyor.

 Önümüzdeki günlerde Windows 10X ile ilgili çok fazla detayın daha gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Windows 10X en hızlı güncellenen işletim sistemi olacak!

Coronavirus (Covid-19)

  • 20,404,629Coronavirus Vaka Sayısı
  • 742,090Ölü Sayısı
  • 6,375,959Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 23:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar