Yalın ve Sıla’dan #EvdeKal Türkiye kampanyasına büyük destek! Sıla ve Yalın Instagram üzerinden konser vererek rekor kırdı!

Ünlü şarkıcı Yalın, hayranlarına, Instagram üzerinden ikinci canlı yayınını yaptı. Ünlü şarkıcının canlı yayınına, Sıla da katıldı. Türkiye'de koronovirüs vaka sayılarının artmaması adına sosyal medya üzerinden #EvdeKalTürkiye etiketi ile kampanya başlatıldı. Ünlüler de bu kampanyaya destek vererek kendilerini karantinaya aldı. Şarkıcı Yalın, Sağlık Bakanlığı'nın uyarısına kulak verip evde kalanlar için Instagram'da canlı konser verdi. Yalın'ın müzik şölenine ünlü şarkıcı Sıla da dahil oldu. Bu sürpriz düette Sıla'nın Yan Benimle şarkısı söylendi. Ünlüler de bu kampanyaya destek veren vatandaşlara moral vermek için Instagram üzerinden canlı yayın yaparak düet yaptı. Sıla ve Yalın'ın canlı yayındaki düeti hayranlarının büyük beğenisini topladı 177 bin kişi tarafından izlenerek rekor kırdı. Instagram hesabından Sıla ile düet yaptığı anlardan bir fotoğraf paylaşan Yalın, "Mutluluk da bulaşıcıdır! Umarım az da olsa mutlu olmuşsunuzdur. Dünle ilgili en büyük teşekkür en büyük alkış da sana cancağızım" dedi. Başarılı şarkıcı Yalın, ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs tedbirleri kapsamında evde çıkamayan hayranları için önceki akşam Instagram üzerinden konser vermişti. Şarkıcının 20 dakikalık konseri 7 Harbiye Açıkhava sahnesini dolduracak yani 102 bin kişi tarafından izlenmişti.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Yalın ve Sıla’dan #EvdeKal Türkiye kampanyasına büyük destek! Sıla ve Yalın Instagram üzerinden konser vererek rekor kırdı!

Coronavirus (Covid-19)

  • 136,614,284Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,948,851Ölü Sayısı
  • 23,824,517Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar