BÜLENT ERANDAÇ: Batı Medeniyeti kaybetti

ÇOK anlamlı bir atasözü var.
"Kaptanın hüneri dalgalı denizde belli olur''. Anlamı şudur:
Kişi hangi mesleği edindiyse, o işte gayet başarılı ve bilgilidir. Fakat bu sahip olduğu başarı ve bilgiyi herkesin görmesi için kişinin zorlu bir görevi bileğinin hakkıyla başarması gerekir. Küresel salgın karşısında Batı medeniyeti çökerken, Avrupa Birliği'nin bir hik‚ye olduğu ortaya çıkarken, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan TÜRKİYE GEMİSİ'Nİ azgın dalgaların arasından başarıyla geçiriyor. Erdoğan büyük liderliğini sadece bugün küresel salgın karşısında göstermıyor. Yakın geçmişte, 15 Temmmuz NATO-CIA gladyosu FETÖ'nün Türkiye'yi işgal harekatında da göstermişti. Arkasına milleti alarak Türkiye gemisini batmaktan kurtarmıştı. Bugün de aslında üçüncü dünya savaşı küresel salgın karşısında TÜRKİYE GEMİSİNİ güvenli limanlara doğru yönetiyor.
Küresel salgın üzerine Haçlı- Siyonıstler'in, Derin Amerika ve İllimunati' beyinlerinin kurguladıkları yeni dünya düzeni hakkında önceki gün bazı notlar vermiştim.
Cumhurbaşkanımız ÇÖKEN BATI'NIN YENİ BİR DÜNYA HİKAYESİ ile devam etmek istediklerini çok iyi biliyor. Onun içın İSLAM ALEMİNİN KURTULUŞU'na vurgu yapıyor. EVET. BATI MEDENİYETİ ÇÖKÜYOR. ARTIK DÜNYADA HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK. Corona'dan önce Corona'dan sonra diye anılacak bir dönemin tam ortasındayız. Ancak insanlık artık başka bir döneme giriyor.
Çünkü Batı Medeniyeti kaybetti.
Geçen 200 yüzyıl boyunca işgallerle, katliamlarla, kar hırsıyla, sömürürülerle, içi olmayan DEMOKRASİ-İNSAN HAKLARI hikayeleriyle, dünyamızı mahvederek geldi, küresel salgının ardından yeni çıkışlar aramaya başladı.
Batı Medeniyeti, özellikle Berlin Duvarı'nın yıkılması, komünizmin çökertilmesi sonrası, İSLAMİYET'İ HEDEFE KOYARAK yürümeye çalışıyordu. Çok iyi biliyorlar ki İSLAMİYET HAK DEMEK, ADALET DEMEK, İNSANLIK DEMEKTİ.
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

BÜLENT ERANDAÇ: Batı Medeniyeti kaybetti

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,201,473Coronavirus Vaka Sayısı
  • 64,691Ölü Sayısı
  • 246,383Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:55

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar