SON DAKİKA | Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüsü olan illeri açıkladı! Türkiye'de corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu?

Dünyada birçok şehri ve ülkeyi kapanmaya zorlayan Corona virüsünün bilançosu her geçen gün artıyor. Corona virüsünün neden olduğu KOVİD-19 hastalığının ölüm oranı önceki birçok salgına göre düşük de olsa kimsenin corona virüsün toplum üzerindeki etkisinden kaçamayacağı yavaş yavaş netleşiyor. Ülkeler sokağa çıkma yasağı kararları alıyor. Türkiye'de de corona virüsü vakaları ilk dönemde hızlı artış gösterse de, son açıklanan vaka artış sayısında önceki günlere kıyasla düşüş yaşandı. Pazartesi akşamı Bakan Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye'deki vaka sayısı 1/4 oranında arttı. Vaka ölüm sayısının yanında vatandaşlar, corona virüsü hangi ilde görüldü sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, açıklanan son verilere göre corona virüsü hangi şehirde var? İşte, corona virüsü olan iller hakkında bilgiler, canlı harita verileri ile corona virüsü ölü ve vaka sayısı…
Haberin tümünü okumak için tıklayın

SON DAKİKA | Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüsü olan illeri açıkladı! Türkiye'de corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu?

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,347,235Coronavirus Vaka Sayısı
  • 74,767Ölü Sayısı
  • 286,234Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 07:05

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar