SON DAKİKA: Corona virüsü kabusu 5 kişilik aileye kabusu yaşattı! Her birinde farklı corona virüs belirtileri ortaya çıktı!

Corona virüsü salgını ile ilgili son dakika haberleri tüm dünyadan gelmeye devam ediyor. Öte yandan corona virüsü belirtileri herkeste farklı semptomların ortaya çıkmasına neden olmaya başladı. Bu örneklerden biri de 29 yaşındaki Isla Haslam oldu. Halkla ilişkiler uzmanı Güney Londra'da yaşayan genç kadın aile yemeği sonrası hastalandı. Sonrasında kardeşi, annesi, üvey babası ve kız kardeşinin de peş peşe corona virüse yakalandığını öğrendi. Bütün aile üyelerinde corona virüsü belirtileri farklı semptomlar halinde ortaya çıkmasından dolayı tam olarak ne olduğunu anlayamayan genç kadın durumun ciddiyetini sonradan fark etti. Corona virüs belirtileri arasında yer alan yüksek ateş, nefes darlığı ve öksürük gibi şikayetlerin yanı sıra tat ve koku alma duyusunda eksiklikler yaşadığını belirten genç kadın koronavirüs kabusunu böyle anlattı. İşte son dakika haberinin detayları!
Haberin tümünü okumak için tıklayın

SON DAKİKA: Corona virüsü kabusu 5 kişilik aileye kabusu yaşattı! Her birinde farklı corona virüs belirtileri ortaya çıktı!

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,098,762Coronavirus Vaka Sayısı
  • 59,172Ölü Sayısı
  • 228,923Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 06:15

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar