Uzmanlardan son dakika açıklaması: Corona virüsü belirtileri gün gün kendini böyle gösteriyor! Corona virüsü belirtileri nelerdir?

Corona virüsü belirtileri ile ilgili gelen son dakika haberi dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının ciddiyetini adeta gözler önüne serdi. Salgının izlerini takip eden bilim insanları her yeni günde daha farklı ve önemli bulguları tespit etmeye devam ederken gelen son açıklamada koronavirüs semptomlarının sadece ateş ve kuru öksürük değil aynı zamanda koku ve tat duyusunda kayba da neden olduğu açıklandı. Aynı zamanda virüsün insan vücudunu gün gün nasıl ele geçirdiğine değinen bilim insanları salgının ilk günlerde sadece soğuk algınlığı semptomları gösterdiği ancak sonrasında solunum yollarına yerleştiğini ifade etti. Corona virüsü belirtileri en belirgin yüksek ateşle kendini gösterse de aslında ilk günlerde bu semptomları fark etmek oldukça zor. İşte uzmanların araştırmaları sonucunda elde edilen bilgiler ve gün gün corona virüsü belirtileri…
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Uzmanlardan son dakika açıklaması: Corona virüsü belirtileri gün gün kendini böyle gösteriyor! Corona virüsü belirtileri nelerdir?

Coronavirus (Covid-19)

  • 785,777Coronavirus Vaka Sayısı
  • 37,815Ölü Sayısı
  • 165,607Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:45

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar