Son Dakika Haberi: Af yasası ve infaz düzenlemesi ne zaman çıkacak, son durum nedir? 2020 Ceza indirimi kimlere kapsıyor?

İkinci Yargı Paketi ve af yasası ile ilgili son dakika haberleri binlerce mahkûm ve yakınları tarafından son dönemde en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Bilindiği üzere hükümet tarafından infaz düzenlemesi ile ilgili süreç öne çekildi ve hızlandırıldı. Af yasası olarak da bilinen ceza infaz indirimi düzenlemesi geçtiğimiz hafta TBMM’ye sunuldu. Durum böyle olunca pek çok vatandaş infaz düzenlemesinin ayrıntılarını merak ediyor. Geçtiğimiz gün paketin ayrıntıları ile taslak metni ortaya çıktı. Konuya yönelik yapılan son açıklama ise AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan tarafından yapıldı. Peki, Af yasası ve infaz düzenlemesi ne zaman çıkacak, son durum nedir? İnfaz ve ceza indirimi düzenlemesi kimlere vuruyor ve uyuşturucuyu kapsıyor mu? İşte tüm bu soruların yanıtları…
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Son Dakika Haberi: Af yasası ve infaz düzenlemesi ne zaman çıkacak, son durum nedir? 2020 Ceza indirimi kimlere kapsıyor?

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,347,343Coronavirus Vaka Sayısı
  • 74,768Ölü Sayısı
  • 284,882Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 08:05

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar