Havalimanında polise yakalanan Higuain'in, hasta annesini görmek için Ajrantin'e gitmeye çalıştığı iddia edildi

Havalimanında polise yakalanan Gonzalo Higuain'in neden İtalya'daki karantinadan kaçmak istediği belli oldu. Arjantin basını, yıldız oyuncunun hasta annesini görmek için Arjantin'e gitmeye çalıştığını yazdı.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra tüm betasus giriş  dünyaya yayılan koronavirüsü, en çok İtalya'yı etkiledi. İtalya Serie A'da Juventus forması giyen Gonzalo Higuain, takım halinde verilen karantina kurallarını hiçe sayarak iki gün önce ülkesi Arjantin'e kaçmaya çalışırken yakalandı. Higuain'in, çok hasta olan annesi için Arjantin'e kaçmaya çalıştığı öğrenildi.

ANNESİNİN HASTALIĞI BİLİNMİYOR
Polis betasus  tarafından yakalanan ve evine geri gönderilen Higuain, koronavirüs testlerini göstermesi bile karantinaya geri dönmesine engel olamadı. CNN Radio Argentina, Higuain'in hasta annesini ziyaret etmek için İtalya'dan çıkmaya betasus yeni giriş  çalıştığını belirtti. Higuain'in, Juventus Kulübü'nden ülkesine gitmek için izin almasına ve koronavirüs testlerinin negatif çıkmasına rağmen Arjantinli yıldızı İtalya'dan ayrılma planı hayata geçirilemedi. Higuain'in annesinin koronavirüse mi yakalandığı yoksa başka bir hastalığı mı olduğu ise netlik kazanmadı.

Havalimanında polise yakalanan Higuain'in, hasta annesini görmek için Ajrantin'e gitmeye çalıştığı iddia edildi

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,271,679Coronavirus Vaka Sayısı
  • 69,401Ölü Sayısı
  • 261,424Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 02:40

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar