Uzmanlardan son dakika koronavirüs belirtileri açıklamaları! Corona virüsü belirtileri ne zaman başlar, nasıl ortaya çıkar?

Aralık ayında ortaya çıktıktan sonra hızla yayılan ve bugün itibarıyla 500 bine yakın insana enfekte olup 22 binin üzerinde insanın ölümüne sebep olan Corona virüsü ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Koronavirüs kaynaklı Covid-19 hastalığının belirtilerinin soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlar sebebiyle ortaya çıkan semptomlarla benzerlik göstermesi; kuru öksürük, baş ağrısı, nefes darlığı, ateş gibi belirtiler ile karşı karşıya olan kişilerde endişe yaratıyor. Corona belirtileri bunların yanı sıra balgam, mide bulantısı, kusma ve halsizlik gibi sorunlarla da kendini gösterebiliyor. Son olarak Corona virüsü belirtileri ile ilgili Japonya’da yürütülen bir çalışma, hastalığın yüksek oranda belirti göstermediğini ortaya çıkardı. Peki hangi durumda endişe duyulmalı? Corona virüsü belirtileri nelerdir? İşte son dakika haberinin detayları…
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Uzmanlardan son dakika koronavirüs belirtileri açıklamaları! Corona virüsü belirtileri ne zaman başlar, nasıl ortaya çıkar?

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,347,330Coronavirus Vaka Sayısı
  • 74,768Ölü Sayısı
  • 284,882Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 08:01

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar