Türkiye’de korona virüsü (Kovid-19) hangi il ve ilçelerde var? İşte karantinaya alınan iller, ilçeler, beldeler, mahalleler!

Karantinaya alınan iller, ilçeler, beldeler hangileri? Karantina nerelerde var? Türkiye'de karantinaya alınan yerler vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Türkiye'de koronavirüsle mücadele kararlılıkla sürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da alınan son tedbirleri açıkladı. Bakan Soylu, toplam 12 belde ve köyün karantinada olduğunu bildirdi. Peki, karantinaya alınan yerler nereler? Karantinaya alınan iller, ilçeler, beldeler hangileri? COVID-19 salgınının ölüme sebep olma oranı yüzde 3.4. Her ne kadar ölüm oranı düşük olsa da, dünyada her vaka ve ölüm son dakika haberi olarak duyurulduğu için insanların dikkatini çekmiş durumda. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Corona virüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu sorusunun cevabı merak konusu oldu.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Türkiye’de korona virüsü (Kovid-19) hangi il ve ilçelerde var? İşte karantinaya alınan iller, ilçeler, beldeler, mahalleler!

Coronavirus (Covid-19)

  • 6,061,206Coronavirus Vaka Sayısı
  • 367,436Ölü Sayısı
  • 3,008,865Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 15:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar