AHMET HAKAN - BİR YILDIZ DOĞDU: MEHMET ÇİLİNGİROĞLU

- Papyonuyla, geniş çerçeveli gözlüğüyle öyle sempatik ki... İzleyende “Sen sabaha kadar konuş hocam, ben dinlerim” duygusu uyandırıyor.

*

- Amerikan sağlık sistemini öyle yerin dibine batırıyor ki... İzleyene “Vay arkadaş! İyi ki Amerika’da değilmişim” dedirtiyor.

*

Bu doktorlarımız bu sağlıkçılarımız Kurtuluş Savaşı’nın kahramanları gibidir


- Maske takılması gerektiğini öyle meydan okur şekilde anlatıyor ki... İzleyeni ya azılı maskeci yapıyor ya da azılı maske karşıtı.

*


- Boğaz’da yemek hayalini, zeybek oynama arzusunu aralara öyle tatlı tatlı yerleştiriyor ki... İzleyeni mest ediyor.

*

- “Nerelisin hocam” diye sorulduğunda öyle gürül gürül Antalyalıyım diyor ki... İzleyenin “İçinden mi hocam?” diye sorası geliyor.

*

- Türkiye’yi, Sağlık Bakanı’nı, Bilim Kurulu’nu öyle göklere çıkarıyor ki... İzleyende inceden bir göğüs kabarması baş gösteriyor.

*

- Beğendiği bir görüş dile getirildiğinde öyle bir “Ağzına bal dökülsün” diyor ki... İzleyenler damaklarını çatlatmak zorunda kalıyor.

ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Çalışmalarını ABD’de sürdüren Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, California Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde hoca... Uzmanlığı kalp-damar cerrahisi üzerine... Dahiliye alanında da uzmanlığı var. Alanlarında çeşitli yeniliklere imza atmış başarılı bir bilim insanı... Türkiye onu, korona salgınıyla ilgili görüş vermek üzere bağlandığı tartışma programlarında tanıdı.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

AHMET HAKAN - BİR YILDIZ DOĞDU: MEHMET ÇİLİNGİROĞLU

Coronavirus (Covid-19)

  • 6,061,206Coronavirus Vaka Sayısı
  • 367,436Ölü Sayısı
  • 3,008,865Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 15:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar