BEKİR HAZAR: Virüsün imparatoru

"KARANLIK tünelin sonunde bizi ne bekliyor bilemiyoruz" diyordu ekonomi uzmanları dün. "Virüsün dünya ekonomisine zararı 50 trilyon doları geçti.
Batıyoruz" diye bağırıyordu. Kuş gribi, SARS, domuz gribi gibi sarsıcı virüsler yaşadık. William Engdahll "Dünya ilaç sektörü 500 MİLYAR DOLARLIK bir sektör. Egemen güçler büyük vurgun için laboratuarlarda virüs üretiyorlar." diyordu.
Finlandiya'da Dr Rauni Kilde ekranlara çıkıyor "Hükümete rapor verdim. Dünya nüfusunun en az yarısını virüsle öldürmek istiyorlar. Bu Kissinger doktrinidir. Mayıs 2009'da yapılan Bilderberg toplantısında bu karar alındı" diye bağırıyordu. Kimse Dr Kilde'nin yaptığı araştırmalara bakmıyor gülüyordu. Halbuki o bir "Zihin kontrolü" ve insanlara takılacak "MİKROÇİPLER" üzerine de kitap yazmış uzmandı. Aslında Corona'dan önce dünyayı sarsan virüsler bir tatbikattı ve sahte mermiler kullanıldı.
Corona tatbikatında ise ilk kez gerçek mermi kullanıldı. Asıl savaş yeni başlıyordu.
Çin tatbikatın test edildiği ülke seçilmişti.
Biyolojik laboratuarlar kuran Rockfeller Vakfı "Çin'de öyle bir virüs çıkacak ki, dünya eve kapanacak, ekonomiler çökecek. Ancak virüsü ilk yenen Çin olacak" diyerek nokta atışı rapor yayınlıyordu. Dünyada "Çinliler giremez" diye levhalar asılırken birden "Çinliler nasıl başardı" tartışılıyordu. Yeryüzü doktorları telekonferansla hazırolda Çinli doktorların karşısına çıkarılıyor, hayranlıkla dinliyorlardı. Pekin'den gönderilen doktorlar, diğer ülkelerde kurtarıcı gibi karşılanıyordu.
Çin istihbaratı da kobay olarak kullanılıklarını devletine rapor ediyordu.
Biyolojik laboratuar kuran, Rockfeller Vakfıyla Virolojik salgın tatbikatları yapan Bill Gates, Vuhan'daki laboratuar ile de yakın ilişkideydi. ABD Biyolojik Terör kanunun hazırlayıcısı Francis Boyle Corona patladığında "Virüs Vuhan'daki laboratuardan kaçtı. DSÖ bunu biliyor" diyordu. Ne yani virüs F Tipi hücreye konmuştu da demir parmaklıkları keserek mi kaçmıştı?
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

BEKİR HAZAR: Virüsün imparatoru

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,684,802Coronavirus Vaka Sayısı
  • 352,225Ölü Sayısı
  • 2,901,983Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 06:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar