UZMANLAR AÇIKLADI! SON DAKİKA CORONA VİRÜSÜ BELİRTİLERİ: Corona virüsü belirtilerine bir yenisi daha eklendi! İşte gün gün koronavirüs belirtileri!

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını yayılmaya ve tehlike saçmaya devam ederken son dakika haberleri de peş peşe geliyor. Her geçen gün ülkelerin vaka ve ölü sayılarında artış gözlemlenirken öte yandan tedavi ve aşı çalışmaları da sürüyor. Koronavirüs salgını ile ilgili en merak edilenlerden bir tanesi de corona virüsü belirtileri oluyor. Son olarak; ABD'li nörologların yaptığı araştırmalara göre; beyinde hasara neden olduğu ortaya çıkarken öte yandan konuşma bozukluğu ya da tepki azalması gibi belirtiler gösterdiği ortaya çıkmıştı. En bilinen belirtileri arasında yer alan; yüksek ateş, kuru öksürük, nefes darlığı gibi şikayetlerin dışında tat ve koku alma duyularında eksiklikler de görülüyor. Kronik hastalığı olmayan ve genç kişilerde bazen hiçbir belirti bile göstermeyebiliyor. Öte yandan İngiltere'de 400 binden fazla insanın semptomlarının incelenerek yapıldığı araştırmada; koku ve tat kaybı corona belirtileri arasında yer aldı. Buna göre; corona virüsü belirtileri nelerdir? İşte corona belirtileri ve son dakika haberinin detayları!
Haberin tümünü okumak için tıklayın

UZMANLAR AÇIKLADI! SON DAKİKA CORONA VİRÜSÜ BELİRTİLERİ: Corona virüsü belirtilerine bir yenisi daha eklendi! İşte gün gün koronavirüs belirtileri!

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,684,795Coronavirus Vaka Sayısı
  • 352,225Ölü Sayısı
  • 2,901,977Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar