İŞKUR başvuru iş ilanları: İŞKUR başvuru ile 48 şehirde 939 temizlik personeli ve 5829 işçi alımı başvuru şartları nedir?

İŞKUR aracılığı ile temizlik personeli ve vasıflı vasıfsız işçi alımı yapan 8 farklı kamu kurumu bulunmaktadır. Bu kurumlar arasında bakanlık, üniversiteler, belediye, ve daha birçok kamu kurum ve kuruluşları bulunmaktadır ve aşağıda bu ilanların yayınlandığı sayfaya ait linkler verilmiştir. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sistemine kayıt olan vatandaşlar devamlı olarak yayınlanan güncel iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. İş arayan vatandaşlar, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanları takip ederek ilgili yerlere başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. İŞKUR tarafından istihdama katkıda bulunmak için resmi web sitesi üzerinden iş iş ilanları yayınlanıyor. İş arayan vatandaşlar, kendilerine uygun olarak düşündükleri ilanlara tıklayarak detayları görüntülüyor ve başvurularını yapabiliyor.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

İŞKUR başvuru iş ilanları: İŞKUR başvuru ile 48 şehirde 939 temizlik personeli ve 5829 işçi alımı başvuru şartları nedir?

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,687,877Coronavirus Vaka Sayısı
  • 352,265Ölü Sayısı
  • 2,903,858Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 08:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar