Yaka Kartı Alırken Yapılan Önemli Yanlışlar

Bu yazıda insanları bilgilendirmek adına Pelikan Reklam olarak yaka kartı sipariş ederken yapılan önemli yanlışlara değinmek istiyoruz. Bu konuda bilgilenip sipariş sürecinizi doğru yönetmek adına bu maddeleri dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Vereceğimiz bilgileri dikkatlice okuyarak doğru ürün ve sipariş tercihi konusunda sizi aydınlatacağız. Her ürünü alırken yaptığımız gibi belirli kriterler arasından nasıl tercihler yapmanız gerektiği hakkında bilgilendireceğiz.

Yaka Kartı Renk Seçimi

Yaka kartı seçiminde çok fazla karşımıza çıkan yanlışlardan birtanesi de, uygunsuz renk seçimidir. Bazen müşterilerimiz tercih yada uyarılarımıza rağmen belirli konularda bildiklerini uygulatmakta diretirler. Bu konuda sürekli iletişim halinde olduğumuz müşterilerimiz için daima en doğruyu seçmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Logo renginize uygun isimlik modelleri seçimini yapmalısınız, renk uyumu hayatın her alanında olduğu gibi doğru ürün seçme konusunda yaka kartları hakkında da önemlidir. Logo rengini görmeden fiyatlandırma yapsakta bazen aksaklıklar olabiliyor, mesela baskı için kullanılan süblimasyon baskı renkleri beyaz renkte baskı yapmamıza olanak sağlamıyor. Sipariş vermeden önce iletilen logo ile uygun renk seçimi için farklı çalışmalar talep etmeniz, daha uygun olacaktır. Model ve renk seçimi hakkında bizim bilgilerimizden de faydalanarak bu konuda grafik ekibimiz sizinle iletişim kurup doğru ürün tercihinde örnek görseller hazırlayarak yardımcı olacaktır.

yaka kartı

Yaka İsimliği Seçiminde Doğru Modelleri Tercih Edin

Kullanım alanına göre farklı özellikler taşıyan yaka isimliği modelleri tercihini genelde müşterilerimize bıraksakta bu konuda gerekli yönlendirmeleri sürekli sağlıyoruz. Metal ürünlerde tercih edilebilen genel olarak firma simgesi ile hazırlanan yaka kartlarında isim görev gibi bilgiler basılabilir.

Bu tür ürünler genelde personelin sabit olduğu, yada yetkili ve yönetici olan çalışanlar için sipariş edilir. İsim baskılı ürünleri tercih eden müşterilerimiz fuar, organizasyon, bayi toplantıları, yönetim kadroları için bu ürünleri daha sık tercih ediyor. Kişiye özel yaka kartı olması çalışanların kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.

Diğer ürünlerde ise ürün logo baskılı yada baskısız olarak boş alana kağıt ile yazı yazılarak kullanılan kişiye özel ürünlere göre daha basit ama sorun çözümü açısında son derece başarılıdır. Ürünleri hazır olarak stokta tutabileceğiniz için ihtiyacınız olduğunda 1-2 dakika içerisinde yaka kartı kartına isim yazarak ürünü kullanım için hazırlayabilirsiniz.

Alıntı Kaynakları; https://www.pelikanreklam.com/


Coronavirus (Covid-19)

  • 30,751,971Coronavirus Vaka Sayısı
  • 957,364Ölü Sayısı
  • 7,406,068Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 16:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar