Demir Kıran Metal Hurda Alım Merkezi

Demirkıran metal bir hurda ve geri dönüşüm firmasıdır. Hizmet verdiğimiz   hurda sınıfları; demir hurda, kurşun hurda, bakır, krom hurda,kablo, alüminyum hurda, çinko hurda, sarı hurda olarak sıralanabilir. Demirkıran metal bu sınıfların içinde yer alan hurdaların alımını yapan bir firmadır.  Demirkıran metal fabrikası tüm yetki belgelerine sahiptir. Tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Demirkıran metal firması tüm İstanbul geneli ve Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.

 

Demir, doğada serbest halde bulunmaz. Demir,aynı zamanda doğada en  çok bulunan bir metal olma özelliğini taşır.Ekstra demir hurdası sınıfları içinde; şantiye demiri imalat artığı demiri, demir kapı, demir boru , demir profil gibi  hurdalar ekstra demir hurdası içinde bulunmaktadır. Demir hurdası alım işleriniz için demirkıran metal hurda ve geri dönüşüm fabrikası sizin  için adresten alma servis hizmeti de vermektedir.

 

Demirkıran metal  hurdacı firması olarak alüminyum hurdası alımı da yapmaktadır. Alüminyum hurdası alımını  tüm İstanbul genelinde yapan demirkıran hurda metal firması olarak  www.demirkiranmetal.com firma web sitemizi ziyaret ederek ya da telefonla ulaşarak alüminyum hurdası alımı güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Demirkıran metal firması alüminyum hurdası alımlarını piyasa fiyatlarının %20 fazlasından alım yapmakta ve nakit olarak ödeme yapmaktadır. Alüminyum hurdası alımı fiyatlarımız  alüminyum sınıfına ve kalitesine göre değişmektedir.Firmamız  alüminyum hurdasını kg fiyatından alım yapılmakta ve gözünüzün önünde hassas elektronik kantarda tartımı yapılmaktadır. Tüm İstanbul geneline hizmet veren firmamız profil alüminyum hurdası, sac alüminyum hurdası, alüminyum hurda makine parçaları gibi bir çok alüminyum hurdaları alımı yapmaktayız.

 

Demirkıran hurdacı firması, demir hurdası alımını da kg fiyatı üzerinden en güncel demir hurdası fiyatları üzerinden alım yapmaktadır. Firmamız elinizde bulunan tüm  hurda çeşitlerini  piyasa güncel fiyatları %20 üzerinden alım yapmaktadır. Ayrıca alım ödemesi, firmamızca nakit olarak ödenmektedir.Sizin de alınacak hurdalarınız varsa www.demirkiranmetal.com adresine ya da telefonla  firmamıza ulaşarak  size  ve elinizdeki hurda cinsine en uygun araç talebinde bulunabilirsiniz. Güncel hurda alım piyasa fiyatları hakkında bilgi edinmek için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.

Demir Kıran Metal Hurda Alım Merkezi

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,557,229Coronavirus Vaka Sayısı
  • 348,242Ölü Sayısı
  • 2,876,354Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:05

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar