ACS Güç Aktarım Sistemleri ile İWİS Zincir Ortaklığında Büyük Başarılara İmza Atılıyor

Güç aktarım sistemleri dünyanın her yanında olduğu gibi ülkemizde de oldukça önemli sistemleri oluşturur. Pek çok alanda ve sektörde gerekli olan bu sistemler için yedek parça olsun, sistem elemanları olsun, sistemin kendisi olsun ciddi anlamda önemli ve güven veren adreslerden tedarik edilmelidir. Sadece malzeme tedarik kısmı değil, hizmet tedarik kısmında da yetkin kişi ve kuruluşlardan destek almak şarttır. İşte bu anlamda son yıllarda iyiden iyiye öne çıkan kurucusunun Ali Rıza Kocaman’ın olduğu ACS güç aktarım sistemleri, en son yaptığı iwis zincir hamlesi ile iyiden iyiye dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

ACS ve İWİS Güç Birliği

 

Dünyanın pek çok yerinde adından söz ettiren, sektörde çok iyi derecede bilinen ve kendi alanında zirvede yer alan İWİS, ülkemizde de ACS güç aktarım sistemleri ile beraber hizmet vermektedir. Bu güç birliği sanayiciye ve girişimciye güven verir. Çünkü malzeme tedariği ya da sistem güçlendirmesi konularında en iyi seçeneklere sahip olmak isteyen girişimciler ya da sanayiciler, bu iki ismin işbirliği ile aradıklarını bulurlar. Bu nedenle de Türk ekonomisi ve sanayisi bu birliktelikten kazançlı çıkacaktır. Üstün nitelikli ve uygun fiyatlı pek çok hizmet ve ürün düşünüldüğü zaman bu adresten alınabilir. Bu da gerek tüketiciyi, gerek firmaları memnun eder.

 

Üst Düzey Zincirler

 

Bilindiği gibi güç aktarım sistemleri temelde zincir ve dişlilerden oluşur. En küçük aletten en büyük makineye kadar bu sistemin temelinde dişli ve zincirler bulunur. Bundan dolayı da pek çok kimse için malzemenin kalitesi tartışılmaz olmalıdır. Burada marka bilinirliği, teknik destek ve satış sonrası süreç çok önem taşır. Tüketiciler ve kullanıcılar kullandıkları zincir ve dişli sistemlerinden emin olmak isterler. Bu nedenle de ACS sayesinde İWİS zincire ve diğer bağlı sistemlere sahip olacak olan sanayici, üretici ve girişimciler bu anlamda fazlası ile memnun kalacaklardır.

 

Tedarik Zinciri Ağında Yetkin ve Önemli Noktalar

 

Elbette ki iwis zincirlerinin yurt çapında tedarik edilebilmesi için ACS güç aktarım sistemleri kendi yapılanma ve teşkilatlanma becerilerini ortaya koymaktadır. En iyi ve en yetkin bayilere, en ulaşılabilir konumlandırmalarda bulunarak tedarik ağlarını kuran ACS, bu şekilde iş adamları, girişimciler, üreticiler ve sanayicilere büyük kolaylıklar sağlar. Dileyen her kişi ya da kuruluş bu zincirlerden yararlanabilirken, aynı zamanda etkili ve yetkin ekiplerden de hizmet alabilmektedir. İwis zincir kalitesini ülkemizle buluşturan ACS, salt malzeme kaynaklı değil, hizmet kaynaklı olarak da müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamış ve görünen o ki bu amaç doğrultusunda da başarılı olmaktadır. Tarımdan ağır sanayiye, enerjiden ulaşıma kadar her alanda gerekli olan zincir ve dişli sistemleri için bu firmadan yarar sağlanabilir.

 

Müşteri Memnuniyeti Ana Amaç

 

Uzun yıllardır sektörde kendine yer bulan ve çeşitli atılımları ile öne çıkan ACS Güç Aktarım Sistemleri şirketi, özellikle de son dönemde yaptığı İWİS ve benzer hamleler ile iyice ön plana çıkmıştır. Bu nedenle de gerek kaliteli ve güvenilir markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaları gerek ise her daim daha farklı ve önemli işlemlerle hizmet çeşitliliğini artırmaları ACS’yi sektörde lider hale getirmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için bunca atılımı gerçekleştiren firma, bu noktada amacına ulaştığı gibi parmakla gösterilen başarılı bir kuruluş olarak da ilgi görmektedir. Gerek zincir ve dişli sistemleri açısından, gerek ise farklı ihtiyaçlardan dolayı ACS Güç Aktarım Sistemleri’nden hizmet alan vatandaşların her anlamda mutlu olacakları açıktır.Acs güç aktarım sistemlerine 0212 549 45 61 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

ACS Güç Aktarım Sistemleri ile İWİS Zincir Ortaklığında Büyük Başarılara İmza Atılıyor

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,558,523Coronavirus Vaka Sayısı
  • 348,383Ölü Sayısı
  • 2,876,851Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar