Koronavirüs'e karşı Suadiye  Halı Yıkama Ekibi

Herkes tüm gücüyle günümüzde bulunan virüse karşı gelmeye çalışıyor. Bunlardan en önemlisi bildiğiniz gibi hijyendir. İnsan ne kadar temiz olursa o kadar virüse yakalanma oranı düşmektedir. Şu an istanbul bölgesinde bir çok Covid-19 (Coronavirus) vakası bulunuyor. Ellerinizi hijyen kurallarına göre yıkadınız, peki evdeki bulunan halılarınızda kir birikmiyor mu? Sizlere bu alanda en profesyonel şekilde hizmet veren Suadiye Halı Yıkama ekibini tanıtmak isterim. %100 Hijyen kurallarına uygun, eldiven ve dezenfektan ile halılarınız hem pırıl pırıl, hem de hijyenik olacaktır.

 

Bebeklerimizi, çocuklarımızı rahatlıkla halının üzerine bırakıp oynamalarını, engellemelerini isteriz. Bulunduğumuz süreç itibari ile hep evde bulunuyoruz. Siz evinizde durun, dışarı çıkmayın. Suadiye halı yıkama hizmetleri sizin için görevinin başında! Huzurlu olun, halılarını evinizden çok dikkatli ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde çıkarıyoruz. Halılarınız en fazla 3 günde size teslim edilmek üzere hazır duruma getirilecek. Teslimat sürecinde eldivenlerimiz ve maskemiz takılı bir şekilde taşıma yapılmaktadır. Halılarınız taşıma esnasında özel yapım halı poşetine  sarılı bir şekilde getirilir. Bu sayede açılacağı sürece kadar dışarıdaki tüm bakterilerden korunur.

 

Suadiye Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere fiyat konusunda da yardımcı olacağımızdan emin olun. Bu zor günümüzde fahiş fiyatlarla Yıkama ve Dezenfektan hizmeti sunan kurumlara itibar etmeyiniz. İstanbul’da, Suadiye’de sizler için hazır durumda bekliyoruz. Milletimizin insanlarını koruma görevini üstleniyoruz.


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,546,165Coronavirus Vaka Sayısı
  • 347,639Ölü Sayısı
  • 2,871,188Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar