YENİ TREND ÖNDEN DÜĞMELİ PİJAMA TAKIMLARI

Normal giyim gibi gece giyimleri de artık moda doğrultusunda ilerlemektedir. Gecelik ve pijama ürünlerine getirilen moda anlayışı her noktadan sarılmış durumdadır. Hamile pijama ürünleri de bu noktada kendi alanında moda tarzına uyum sağlamıştır. Yeni trend olarak gösterilen önden düğmeli takımlar hamile ve lohusa anneler için oldukça önemli ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Hamilelik dönemlerinde her zaman rahat etmek ilk öncelik olmalıdır. Annenin rahat olması demek bebeğinde rahat olması anlamına gelir. İlk öncelik anne de uyku düzeninin sağlanması ve dengeli beslenmesi olmalıdır. Annenin uyku sırasında rahat hareket etmesini sağlayan ve gerektiğinde kolay bir şekilde anneyi rahatsız etmeden çıkartılan önden düğmeli hamile pijama ürünleri oldukça dikkat çekmektedir.

Önden düğmeli yapısı ile yeni trendler arasında giren pijama türleri, özellikle lohusa dönemlerinde oldukça önemlidir. Gece uyanmalarında anneler emzirme gibi durumlar da önden düğmeli lohusa pijama ürünleri ile daha kolay bir süreç geçirebilirler. Önden düğmeli yapısı ile annenin gece daha kolay hareket etmesi sağlandığı gibi büyük bir rahatlık da söz konusu olacaktır.

Pijama ürünlerinde yeni trendler her seferinde farklılaşabilmektedir. Ancak seneler içerisinde en çok tercih edilen ürün önden düğmeli pijama takımları olmaktadır. Kolay bir hareket alanı sağladığı gibi farklı tarz ve desenleri ile de dikkat çekmektedir. Her annenin kendi zevkine ve kendi konfor alanına uygun olarak seçeceği pijama takımları ile hamilelik ve lohusalık sürecini kolay bir şekilde geçirebilmektedir.

Yeni trend olarak anılan bu pijama takımları gerek hamile pijama gerekse lohusa dönemlerinde kullanılan pijama ürünleri olarak kolaylık sağlar. Ancak doğum sonrası hastane ortamında tercih edilmesi önerilmemektedir. Hastane ortamı için lohusa gecelik ürünlerinin tercih edilmesi, kanama gibi durumların olmasına karşılık önemlidir. Aynı zamanda hastane ortamı için bir gecelik değil daha fazla gecelik ürününü yanınıza almanız daha iyi olacaktır.

Düğmeli yapısı ve kumaş türü ile cilde zararsız olan bu yeni trend pijama ürünleri, anne de hamilelik döneminde ve lohusalık döneminde herhangi bir cilt rahatsızlığı oluşturmayacaktır. Aksine kullanılan kumaş türünün pamuklu olması, süreç içerisinde annenin cildinin hava almasını ve daha kolay hareket etmesini sağlar. Doktorlar tarafından da önerilen doğal kumaş kullanımı bu süreçler de oldukça önemlidir. Tüm ürünlerimiz bu kapsam da pamuklu kumaşlardan üretilmektedir.

Lohusahamile.com olarak sizlere tüm yeni trendleri sunmaktayız. Dün, bugün ve yarın her zaman sizlerin isteklerinizi ve rahat etmenizi gözeterek hizmet vermekteyiz. Hamile ve lohusa pijama ürünlerimiz gibi sitemizde birçok farklı ürünü de bulabilirsiniz. Bizler her zaman sizlerin konforu için çalışıyoruz. Sitemizde beğendiğiniz bir ürüne karşı olası sorun ya da sorularınızda bizlere destek hattımızdan kolay bir şekilde ulaşabilir ve sorularınız için destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için; Tıklayınız !!


Coronavirus (Covid-19)

  • 30,739,229Coronavirus Vaka Sayısı
  • 957,290Ölü Sayısı
  • 7,406,529Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 15:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar