E Devlet ve telefon ile 65 yaş üstü seyahat yol izni belgesi başvuru sorgulama: 65 yaş üstü seyahat izin belgesi nasıl, nereden alınır?

Son günlerin en çok araştırılan konuları arasında 65 yaş üstü seyahat izin belgesi nasıl alınır ve başvuru nereye yapılır soruları yer alıyor. Bunun nedeni, seyahat etmesi gereken vatandaşlar için yeni uygulamaların yürürlüğe girmesi. Pandeminin son dönemlerinde, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 15 ilimizde giriş çıkış yasağı uygulaması sürüyor. Şehirler arası seyahat yapılması için de 'yol izni' olarak da bilinen seyahat izin belgesi almak gerekiyor. Bu sebeple de, 65 yaş üstü yaşlı vatandaşlar ve kendilerine eşlik edecek refakatçileri tarafından E Devlet seyahat izin belgesi başvurusu formu hakkında merak edilen noktalar mevcut. Bununla beraber, il dışına çıkmak isteyen vatandaşlar da E Devlet ve ALO 199 hattı ile seyahat izin belgesi başvurusu sorgulama yapmak istiyor. Şu an mevcut uygulama ve prosedürlere göre, 65 yaş üstü seyahat yol izni belgesi nasıl alınır, başvurusu nereden yapılır, kaç güne çıkar ve telefon numarası hattı kaç? Haberimizde, E Devlet başvuru sorgulama ekranı ve tüm bilgiler yer almaktadır.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

E Devlet ve telefon ile 65 yaş üstü seyahat yol izni belgesi başvuru sorgulama: 65 yaş üstü seyahat izin belgesi nasıl, nereden alınır?

Coronavirus (Covid-19)

  • 179,151,676Coronavirus Vaka Sayısı
  • 3,879,446Ölü Sayısı
  • 11,566,731Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 00:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar