SON DAKİKA HABERİ: Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 30-31 Mayıs sokağa çıkma yasağı var mı, hangi illerde olacak?

Corona virüs salgını tedbirleri kapsamında pek çok ilimizde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya devam ederken, hafta sonuna yaklaşmamız ile birlikte konuyla ilgili son dakika haberleri de aratılmaya başlandı. Daha önce 30 büyükşehir ve Zonguldak illerimizde uygulanan bu kısıtlama, virüsle mücadelede yaşanan pozitif süreç nedeniyle, aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir’in de olduğu 15 şehrimize düşmüştü. Bakan Koca’nın dün akşam sokağa çıkma kısıtlamaları ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrasında vatandaşlar, ‘Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, hangi illerde olacak?’ soruları aratılmaya başlandı. Konuyla ilgili son dakika gelişmelerine haberimizin içerisinde yer verdik…
Haberin tümünü okumak için tıklayın

SON DAKİKA HABERİ: Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 30-31 Mayıs sokağa çıkma yasağı var mı, hangi illerde olacak?

Coronavirus (Covid-19)

  • 11,547,721Coronavirus Vaka Sayısı
  • 536,419Ölü Sayısı
  • 4,484,312Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar