Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyatofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetler bünyemiz tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve nakil güvenliğidir. Dolasıyla tüm eşyalar 3 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Kadıköy evden eve taşımacılık firmamız avizeler, koltuk takımları, kırılgan malzemeler için karton kutulama desteği sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm belde ve semtlerine ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Nakil süreci boyunca tüm eşyaların güvenliği Önder nakliye ekipleri tarafından sağlanmaktadır. Firmamız Kadıköy’den Gebze’ye, İzmit’e ve Tekirdağ gibi yakın bölgelere günlük evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Komple mobilyalar, depo yükleri, tekstil ürünleri de bünyemiz tarafından nakil edilmektedir.

Kadıköy Nakliyat Firmaları

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları gerek fiyat gerek müşteri memnuniyeti açısından farklı hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle müşterilerimiz firma tercihini çok dikkatli ve bilinçli bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Önder Kadıköy nakliyat firmaları kalite odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar tek bir elden paketlenmektesi sökülmekte, araca yüklenmekte ve monte edilmektedir. Yükleme ya da boşaltma sırasında eşyaların zarar görmesi asla söz konusu değildir. Ekiplerimiz tüm eşyaları fiziksel özellik ve sağlamlık derecsine göre araçlara yerleştirmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat şirketimiz, kurumsal taşımacılık, asansörlü ev taşıma, sigortalı ve şehirler arası eşya taşıma noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. İstanbul’un 39 ilçesine  de asasör temin edilebilmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, fiyat noktasında müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler  sadece 800 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır.  Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliye fiyatlarımız da ucuzdur. Kadıköy nakliyat firmaları parça eşyaları en geç 48 saat içerisin de talep edilen ilçelere götürmektedir. Parça eşyaların montajı tamamen  ücretsiz bir şekilde  yapılmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat bünyesinde  bulunan kamyon ve kamyonetler sayesinde büyük daireler bile kısa bir zaman içerisin de taşınmaktadır. Herhangi bir eşyanın deforme olması veya ev sahiplerinin mağduriyet yaşaması söz konusu değildir. Firmamız profesyonelliği ön planda tutarak, müşterilerini memnun etmektedir.


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,462,252Coronavirus Vaka Sayısı
  • 558,783Ölü Sayısı
  • 4,642,225Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 18:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar