Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu? Normalleşme adımları kapsamında yurt dışı uçuşlar açıldı mı?

Ülkemizde coronavirüs salgınında mücadele kapsamında sosyal hayatta normalleşmenin ikinci adımının 27 Mayıs tarihinde başlamasıyla birlikte yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Koronavirüste mücadele olumlu sinyallerin alınmasıyla birlikte 11 Mayıs’ta AVM’ler, berberler ve kuaförler açılmıştı. 1 Haziran normalleşme takviminde seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte gözler yurt dışı uçuşlarının açılış tarihine çevrilmiş oldu. Normalleşme adımları ile beraber yeni kararlar alınması sonrası vatandaşlar bu yeni kararların yanıtını merak ederek internet aracılığı ile detayları araştırmaya başladı. Yaz tatili için yurt dışında seyahat etmek isteyen vatandaşlar uçuşların açılacağı tarihi araştırıyor. Buna göre; Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak? Haziran ayında yurt dışı uçuşları açılıyor mu? Normalleşme adımları kapsamında yurt dışı uçuşlar açıldı mı?
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Yurt dışı uçuşlar ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu? Normalleşme adımları kapsamında yurt dışı uçuşlar açıldı mı?

Coronavirus (Covid-19)

  • 179,235,941Coronavirus Vaka Sayısı
  • 3,881,341Ölü Sayısı
  • 11,565,587Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar