BEBEĞİNE CANINI SİPER EDEN ANNE

Japonya’daki bir depremde kurtarma ekibi genç bir kadının yaşadığı evin enkazına girer... Yıkıntıların arasında kadının cesedini bulurlar. Kadının enkaz altındaki pozisyonu ilginçtir; sanki ellerinde bir şey tutarak iş yaparken dizlerinin üzerine çökmüş haldedir. Bu esnada sanki ev üzerine yıkılmış gibidir. 
Kurtarma ekibinin lideri yine de canlı olma ümidi ile kadına ulaşmaya çalışır, maalesef kadın çoktan ölmüştür. Ekip oradan başka bir enkaza hareket etmek üzereyken, ekip lideri açtığı delikten içeri uzanıp kadının cesedinin altına doğru bakar ve aniden haykırır: “Bir çocuk!.. Bir çocuk var!” Ekip uzun bir çalışmadan sonra çiçekli bir battaniye içinde ölü kadının cesedinin altında 3 aylık bir çocuk bulur. Kadın son bir hamle ile çocuğunu kurtarmak için bedenini siper etmiştir. Ekip çocuğa ulaştığında bebek hala uyumaktadır.

Doktor çabucak gelir ve çocuğu muayene eder. Battaniyenin içinde ise bir cep telefonu vardır. Ekranı açtıklarında şu yazıyla karşılaşırlar: "Eğer kurtarıldıysan, seni sevdiğimi hatırla!” Bir annenin çocuğuna olan sevgisini ölüm anında bile ona anlatma çabasının en güzel örneği!

BEBEĞİNE CANINI SİPER EDEN ANNE

Popüler Kullanıcılar