Sosyal Medya Fenomenleri Bu Kez Kamera Karşısında Değil Parkurda Ter Dökecek

Yeni nesil film, dizi, sinema ve fragman sitesinde biraz önce eklenen Fenomenlerin yarıştığı Exatlon Challenge Netflix’te başlıyor! başlıklı haberin detayları.

O Ses Türkiye, Survivor, Masterchef, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Yemekteyiz gibi reyting rekorları kıran ve yabancı içeriklerin ülkemize uyarlayan ve çok da beğenilen Acun Ilıcalı, şimdi de fenomenlerin yarıştığı Exatlon adlı bir yarışma programıyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen bu yarışma programı bu kez Acun Ilıcalı’nın kendi kanalı TV8 ekranlarından değil, Netflix platformu üzerinden yayınlanacak.

 

Youtube’de ürettiği içeriklerle 7,69 milyon aboneye ulaşan ve her videosu milyonlarca izlenme rakamlarına ulaşan, Türkiye’nin en başarılı youtuberlerinden biri olan Orkun Işıtmak‘ın sunuculuğunu üstlendiği Reality Show tarzındaki program hakkında Işıtmak, “Oğuzhan Uğur’un tam bir yarışmacı niteliklerini taşıdığını söylemek güç ama bu projede o da yer alıyor ve çok güzel işler ortaya çıkacak.” demişti.

Exatlon Challenge Türkiye’de kimler var?

20-06/22/exatlon.png

Mendemur Lemur, Hayrettin, Burce Yağmur Karabal, Buse Plan, Rızacan Durmuş Öykü Berkan, Uras Benlioğlu, Zeynep Aleyna Şen, Furkan Kaya, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demirel, Elanur Pat, Barış Erdoğan gibi ünlü youtuberler Exatlon Challenge parkurlarında kıyasıya bir yarış içine girecek.

Exatlon Challenge ne zaman başlıyor?

20-06/22/exatlon-challenge.pngProgramın çekim çalışmaları ve yarışmaları geçtiğimiz aylar içerisinde tamamlandı. Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosunun milyonlarca hayranı olan isimlerden oluşması büyük merak uyandırmasına neden oldu, Exatlon Challenge, dünyaca ünlü içerik platformu olan Netflix ile anlaştı. İlgi çeken program 3 Temmuz’da yayına girecek.


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,453,470Coronavirus Vaka Sayısı
  • 558,637Ölü Sayısı
  • 4,636,172Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 18:02

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar