MEHMET BARLAS: Dede olmayanlar dedelerin neler hissettiklerini pek anlayamaz

"Dede" olmanın ne anlama geldiğini bilenler, Tayyip Erdoğan ve Sadık Albayrak'ın nasıl bir mutluluk yaşadığının farkındadırlar.
Açıkçası çocuk babası ya da annesi olduğunuzda, size ait olan o canlıların ne zaman büyüdüklerini pek anlayamıyorsunuz. Zaman su gibi akıp geçiyor. Çocuklarınız ne zaman okula başlıyorlar, ne zaman mezun olup hayata atılıyorlar, pek farkına varamıyorsunuz.
Zaman geçiyor
Ve derken kızınızın ya da oğlunuzun çocukları çıkıyor karşınıza... Artık zaman yavaşlamıştır. Onların bebekliklerini de, çocukluklarını da, ergenliğe geçişlerini de, adeta saniye saniye yaşıyorsunuz. Aslında onlara karşı duyduğunuz sorumluluk çok büyük oluyor. Ama genel söyleme katılıp "Sorumluluk olmadan sevmek daha hoş oluyor" falan da diyorsunuz.
Dede oldular
Cumhurbaşkanı Erdoğan hem erkek hem de kız babası olarak sekiz kez torun sahibi oldu. Sadık Albayrak ise, oğulları Berat ve Serhat Albayraklar'ın evlatları ile altı kez torun sahibi oldu. Yakından tanıdığım ve sevdiğim bu iki dedenin yeni torunlarının ailelere hayır ve mutluluk getirmesini diliyorum.
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

MEHMET BARLAS: Dede olmayanlar dedelerin neler hissettiklerini pek anlayamaz

Coronavirus (Covid-19)

  • 12,501,988Coronavirus Vaka Sayısı
  • 559,538Ölü Sayısı
  • 4,652,247Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar