Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, beldeye top sahası kazandırdı.

Belde de yaptığı başarılı çalışmalarının yanı sıra gençlere yönelikte çalışmalar yapan Belediye başkanı Hüseyin Geylani Beldeye yeni bağlanan Zorköy ve Segirkaya 2 yeni saha yaparken, her iki mahalleden bir takım çıkararak gençlere sahip çıktı.Daha önce toz ve çamurda oynayan çocukları ve gençleri modern bir sahaya kavuşturan1

Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, gençlerin hem bedeni, hem de fiziki açıdan daha sağlıklı ve sıhhatli bir hayat standardına kavuşması ve kötü alışkanlıklardan alıkoymasını temini açısından halı sahaları ve sportif faaliyetleri önemsediklerini söyledi.  
Batman’da sevilen Belediye başkanları arasında bulunan ve ilimizde hüsümetli aileleri bir araya getirerek barıştıran Hüseyin Geylani bölgede en çalışkan başkanlar arasında yer alıyor.

13537.jpg
Başkan Geylani açıklamasında “ Gençlerimize her yönüyle sahip çıkmak önceliğimizdir. Gençlerimizin tozlu ve çamurlu alanlarda değil modern sahalarda spor yapması için canla başla çalışıyoruz. Beldemizde iki mahalleden bir  takım çıkardık. Zorköy ve segirka’dan. Amacımız gençlere sahip çıkmaktır ve kötü yola çıkmalarını engellemektir. Gençlerimizin faydalanması için iki tane güzel sahada yaptık. Zorköy ve segirkaya birer futbol sahası yaptık. Gençlerimizi  kazanmak için hizmetlerimiz devam edecektir.” Dedi. 

 Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, beldeye top  sahası kazandırdı.

Coronavirus (Covid-19)

  • 244,927,332Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,972,627Ölü Sayısı
  • 17,918,919Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar