TikTok Reklamları Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir

tiktok reklamları

TikTok'un en hızlı büyüyen kullanıcı tabanı, tek kullanımlık geliri yüksek olan 25-44 yaş grubundakilerdir ve çoğu için Facebook'a güvenen grup medya alıcılarını temsil etmektedir.

Tiktok kullanıcılarının birkaç yıldır beklediği TikTok, kendi kendine hizmet veren reklam platformlarını küresel olarak sunduklarını tüm dünyaya açıkladı.

Araçlar, reklamverenlere yaratıcı, hedefleme ve esnek bütçeleme araçlarına erişme olanağı tanıyacak.

Ayrıca ek araçlar sağlayan ancak şuan için açıklanmayan işletme hesapları olacağını da belirtiyorlar.

TikTok Global Business Solutions Başkan Yardımcısı Blake Chandlee'ye göre:

“TikTok’un sürükleyici, kısa biçimli videoları, işletmelere yaratıcılığı, yaratıcılığı ve sevinci ile bilinen bir topluluğa katılmak ve onlarla etkileşimde bulunmak için bir platform sunuyor. Pazarlama çözümlerimiz büyüdükçe ve geliştikçe, sürekli gelecek için inşa ediyoruz ve ortaklarımızın artan ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. KOBİ sahiplerine bu zorlu zamanlarda kullanmaları için araçlar ve kaynaklar sağlayarak topluluğumuzu desteklemeye devam etmekten heyecan duyuyoruz. ”

TikTok’un Reklam Kredileri

Reklam platformlarının dünya çapında kullanılabilirliğine uygun bir şekilde denk gelen TikTok, küçük işletmeler için 100 milyon dolarlık reklam kredisi vereceğini açıkladı.

Fonlar COVID-19 sırasında mücadele eden işletmelere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Kullanıcılar iş portalında krediye başvurabilirler.

TikTok Reklamlarına Nasıl Erişilir

Reklam vermeye başlamak isteyen kullanıcılar self-servis platformuna erişebilirler, bunu yeni tanıtılan TikTok for Business deneyimi ile yapabilirler.

Tiktok'un da reklam vermeye başlaması ile gençler arasında büyüyen bu platforma, gençlere hitap eden firmaların reklam vereceğini düşünüyoruz.

Yarış başlasın.

Kaynak: https://www.guzelseo.com/tiktok-reklamlari-artik-herkes-tarafindan-kullanilabilirTikTok Reklamları Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir


Coronavirus (Covid-19)

  • 200,930,688Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,268,898Ölü Sayısı
  • 15,771,706Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar