BAŞKAN GEYLANİ’NİN HİZMET SEVDASI

 

Balpınar Belediyesi, hizmetleri ve vizyon projeleri ile bölgedeki bir çok belediyeyi geride bıraktı. Belediye başkanı Hüseyin Geylani’nin göreve gelir gelmez çözüm bekleyen sorunların başında olan Balpınar tren geçidi ile köprü arasındaki yolun asfalt, kaldırım ve refüj çalışması devam ediyor. Yüksek İnşaat mühendisi Ebubekir Arboğa ve ekibi tarafından yapılan çalışmayla duble yol 2.4 Km uzunluğunda 7.5 metre genişliğindeki yolda 15 cm PMT sıkıştırılmış stablize ve ardından beton asfalt dökülecek.  
Belde giriş yolunda asfalt çalışması hafta sonundan itibaren başlarken, 2 kat yapılacak olan stablizenin ardından Balpınar giriş duble yolu bu hafta asfaltla buluşacak. Balpınar giriş duble yolunda asfalt çalışmasının 1 hafta içinde tamamlanması bekleniyor. Ekiplere eşlik eden ve gece gündüz demeden çalışmaları yakından takip eden başkan Geylani vatandaşların rahata kavuşması için var gücüyle çalışıyor.  

13606.jpg

Batman’a en yakın belde olan Balpınar’da öncelikle belde giriş yolunun asfaltlanması için bir süredir hazırlık yaptıklarını belirten Başkan Hüseyin Geylani: “1200 metre uzunluğundaki duble yolun asfalt işini bu hafta tamamlıyoruz. Ekiplerimizle bu sorunu çözmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Batman-Balpınar arasındaki duble yolun sağ ve sol yolu olmak üzere 2400 metre uzunluğunda yaklaşık 1,5 metre genişliğinde kaldırım, refüj, bordür, çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma gibi çalışmalarıda  asfaltın tamamlanmasından sonra yapacağız.”

BAŞKAN GEYLANİ’NİN HİZMET SEVDASI

Coronavirus (Covid-19)

  • 244,876,829Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,971,380Ölü Sayısı
  • 17,902,731Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:05

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar