Beşiktaş Transfer Gündemini Bülent Uslu Değerlendiriyor

Liglerin tamamlanması ile birlikte Şampiyonlar Ligi ön eleme oynaması için, Trabzonspor'un Cas'tan gelecek olası cezası durumunda, transfer politikası tamamen değişmiş olacak. Öncelikli olarak yüksek maaş alan oyuncular ile tek tek yollarını ayıran yönetim, Sergen Yslçın önderliğinde hem Şampiyonlar Ligi gruplarına katılım, hem de şampiyon bir kadro kurmak istiyorlar. 

Bu doğrultuda, büyük ihitmal Caner Erkin ile yıolların ayrılması ile Nsakala ile yapılan anlaşıldı. Burak Yılmaz'ın da ayrılması ile birlikte yine Alanyaspor'dan bir başka oyuncu bonservisi elinde olan Cisse ile de forvet bölgesine takviye yapılması düşünülüyor.

Beşiktaş Kongre üyesi Bülent Uslu' nun resmi twitter hesabından transfer gelişmelerini takip edebilirsiniz. Hesap için sayfayı ziyaret ediniz.

Beşiktaş'ın transferde son durum

Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe maç sonu yapmış olduğu basın toplantısında, 8-10 oyuncu talebini, yönetim yerine getirebilmek için kaynak arayışında olup, aynı zamanda bankalr birliği ile yeniden yapılandırma yaparak parasal problemleri kökten çözmek istiyor. Bu doğrultuda çalışmalar hızla devam ediyor.

Beşiktaş'ın İlgilendiği İsimleri Bülent Uslu Açıklıyor

Beşiktaş, yabancı sınırlaması ile birlikte Gökhan Töre, Robin Yalçın gibi Türk statüsündeki oyuncuları da kadrosuna katmak istiyor. Ayrıca, forvet hattına santrofor ve kanat forvet bölglgelerine gerekirse satınalma opsiyonu ile kiralama modeline giderek takviye yapmayı düşünüyor. Birçok takımın peşinde koştuğu ve Kayserispor'un küme düşmesi ile birlikte ayrılışı kesin olan Mensah ile de şartları zorlayarak tranfer edilmeye çalışılıyor.

Beşiktaş Transfer Gündemini Bülent Uslu Değerlendiriyor

Coronavirus (Covid-19)

  • 21,080,340Coronavirus Vaka Sayısı
  • 753,467Ölü Sayısı
  • 6,415,465Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar