Dyt. Nursena ARDALI Olarak Danışanlarımız Ne Söyledi!

Google da bulunan Dyt. Nursena Ardalı ve diyetisyenmerkezi adı altında işletmemize  danışanlarımız olarak hakkımızda görüş beyan edebilir, ifade bırakabilir ve sorular da sorabilirsiniz.Lütfen bizim hakkımızda söyleyecekleriniz şeyler üzerine çekinmeyin yazdıklarınızı  burada da gösterelim.Vildan Akkaya

Her bireyin hırsı zinde ve sağlıklı olmaktır. Beslenme uzmanım Dyt Nursena ARDALI dan beslenme tavsiyesi aldıktan sonra bende aynı şeyi yaşadım. Size de tavsiyem onun diyet planlarını uygulayın  verdiği iyi yemekleri yerken  yavaş yavaş formda ve zindeliğin zirvesine ulaşacağınızı unutmayın.

Sevdagül Yeşim

Son 6 ayın 4 ayında yorgundum  ve son 2 aydan öncesinden itibaren dayanıklılık eksikliği yaşıyordum. Kilo vereceğim diye spordan kendimi kaybettim.Ancak Dyt. Nursena Ardalı ile tanıştım ve şimdi, 2 ayda spor beslenme planımla kendimi daha enerjik hissediyorum. Onun diyet planlarını uygulayın ve sizde formda kalmakta olun. O her insanın zevklerini ve yemek oranını en incesinden düşünür.

Leyla Atik

Beslenme bana sağlıklı günlerimin başlamasına neden oldu! Dengeli olarak  verilen diyet hem  bana özel hem de uygulama da zorlandığım zaman arayıp cevap aldığımdan kolay.

özgür bulut

Sağlıklı beslenme için Dyt. Nursena ARDALI yı takip edip 10 ay içinde 28 kilo kaybettim. Aşırı kilolu iseniz ve başlamak için çok geç olduğundan endişeleniyorsanız korkmayın derim.

Ahsen Akasya

Bursa'da en iyi diyetisyeni nasıl seçebileceğimiz konusunda kafa karışıyor. Bu nedenle, Bursa'da makul bir fiyata en iyi hizmeti verebilecek güvenilir diyetisyen bulmak zordur.Ama geçen aylarda danıştığım bir diyetisyen var Dyt. Nursena ARDALI. Hem yüzyüze hem online olan diyetle ilgili görüştük ve bir program için anlaştık. Programım Ayda 1 yüzyüze ve ayda 3 defa online olarak devam ediyor. Yaklaşık 2 ay geçti ve bu süreçte 7 kilo verdim.Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Filiz İnanç

Zaman zaman kilo vermeyi hep kendi kendime denedim ve sonucunda hep başarısız oldum. Ancak kan şekerim yüksek seyretmeye başlayınca bunu düzeltmek için birkaç kere beslenme danışmanlığı seansına tavsiye üzerine diyetisyen Nursena Ardalı'ya gitmeye karar verdim. Yardım ve desteği ile yaptığım yemek seçimlerimde ve porsiyon boyutlarında büyük değişiklikler yaptığım için kan şekerim hemen normale dönünce Nursena hanıma yaklaşık 1 sene daha devam ettim ve yine yaklaşık bu süreçte 20 kilo kadar sağlıklı bir zayıflamam oldu. Tüm Bursa da diyetisyen arayanlara Diyetisyen Nursena Ardalı 'yı rahatlıkla ve kesinlikle öneririm.

Selen Ayaz

Yaşım küçük olduğu için diyet yaparken çok zorlanacağımı düşündüm ama benim için çok keyifli bir süreçti. Her şey için teşekkür ederim Nursena ablacım, ben sonucumu aldım.

Evrim Sonka

Diyetisyen Nursena Ardalı Bursa da 1 numara tek geçerim tek. Yağlar eridi kaslar hediye kaldı mutluyum hemi de musmutlu teşekkürler hocam.

Kayhan Akkaya

Detaylı bilgi alabileceğiniz gönül rahatlığıyla danışabileceğiniz bir diyetisyen. Çok kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Adnan Sevinç

Kendisinden çok memnunum tecrübelerini çok güzel aktariyor ve sabırla dinleyip açıklıyor bütün sorularımızı teşekkürler.

Muhammet Aras

ilk görüşmem olumlu oldu inşallah sayenizde 6 ayda 20 kg hiç zorlanmadan vermem hedefini tuttururum. Sağolun Nursena hocam.

Sercan Aladağ

Harika bir diyetisyen tavsiye ederim

Nefide Kaya

Sağlığımın korkunç durumuyla ilgili nedense Nursena Ardalı hocamla İyimserim. 2 aylık süreçte sağlıklı beslenme adıyla yaptığı desteklemeyle başarılı bir yağ kaybımın olması bu iyimserliğimin en büyük delili. Çok Çok Teşekkürler ederim Sayın Diyetisyenim Nursena Ardalı'ya, bir kahve fiyatına bu kadar destek değil Türkiye de Dünyada da yok. Devlet hasteneleri bile aldıkları katılım parası ile senin danışmanlığından pahalı. Bir tanesin sen...

Vildan Yıldız

Bursa icinde olmama ragmen bos vakit bulup gidemedigim ama almak zorunda oldugum diyet listesi icin elzem bir yer ariyordum. Sadece 1 kere gittim gerekli yag kas su gibi olcumlerimi yaptirdim kendisine olcumlerime gore diyet hazirladi ve kan ornegi talep etti kan ornegime gorede listemi yerinde buldu whatshapptan gerekirse telefonla konusarak artik online siyete basladim bursa diyetisyenleri arasinda gercekten cok cok ama cok ucuz ama 1 numara kesinlikle nursena ardali tavsiyemdir.

Şeyma Şeyda

Onlarca başarısız diyete başlama girişiminin hepsi bana kilo olarak geri döndü. Bilinçsizce, vücuduma hiç uygun olmayan şekilde devam eden yemek yeme alışkanlığım Nursena Ardali'yla tanıştıktan sonra tamamen değişti. Profesyonel biçimde hazırladığı diyet listelerinin yanında bana kazandırdığı beslenme bilinci sayesinde çok daha sağlıklı ve fit olmanin yani sıra kendi ozsaygimi da geri kazandım.

Samir Bilgen

düzenli beslenememe sorunum vardı Nursen Ardalı ya gittim ilk etapta haftalık program sonrada aylık verdi ve şuan iyi ki gitmişim diyorum iyiki kendilerine çok teşekkür ederim.

Burcu Temtek

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kendilerinden 1 aylık sağlıklı beslenme listesi aldım ve tam 4 kilo verdim 1 ay içerisinde kedilerine çok teşekkür ederim.

Seyhan Bilir

Aç kalmadan kilo verdiren diyet güzel miş be........ :) Sağolasınlar bursanın en iyi diyetisyeni nursena ardalı ya.

Mehmet Barış

Bursanin en cok tavsiye edilen diyetisyeni olarak gordugumuz Nursena Ardali ile basladik hayırlısı ile bitiririz insallah.

Fatma İlker

Bir başkasının yardımı veya görüşü olmadan kendimi besleyebilirim diye düşündüm hep.Bu sebeple Dyt. Nursena Ardalı'dan randevu talep ederken kendi kendime boş iş dedim. Ama randevuya giderken ve girerken , bu seferde yanlış yaptığım şeyler için dışlanmış olmak ve günlük hayatımda uygulanması zor talimatlar veya öneriler almak konusunda çok endişelendim. Ama yanılmışım.Yeni hedefim: 2020 yılında organlarımı çok sağlıklı ve mutlu kılmak ve diyetisyenimin Nursena Ardalı'nın stratejileriyle kilo vermek.Şimdi tanıdığım Dyt. Nursena Ardalı'yı gönül rahatlığı ile tüm Bursa'ya tavsiye edebilirim.

Melek Doğanay

Diyet tavsiyeleriniz  çok sağlıklı ve aynı zamanda takibi de kolaydı. Sizin dost doğası ve   uzman bilginiz güvenimi kazandı. Sadece kilom iyileşmedi  verdiğim kiloların hepsi yağdan olmak üzere daha fit durumum oldu, çok teşekkürler.

Çilem Büyükkaya

Mücadele ettiğim sonuca kilo kaybederek kazandım. Şimdi kendimi daha dinç ve zinde  hissediyorum ve her gün vücudum için doğru yiyecekleri alıyorum. Diyetisyen Nursena Ardalı nın kişiselleştirilmiş beslenme planları günlük diyet planıma ve alışkanlığımı geliştirmeme yardımcı oldu.Kendisine teşekkür ederim.

Yusuf Yıldız

Son 6 aydır  spor ve kilo vermek için kendi kendime bir diyet takip ediyordum. Ancak  dayanıklılığım da bir eksiklik  vardı ve yorgunluk başlamıştı. Bu böyle 4 ay gitti  sonra yani 2 aydır  Diyetisyen Nursena ARDALI ya gitmeye başladım, professyonel olarak aldığım danışmanlıktan sonra yeni spor beslenme planımla şimdi kendimi daha enerjik hissediyorum ve sonuçlardan da memnun kaldım.4 ayda verdiğim 4 kiloydu Diyetisyen Nursena hanıma başladığımdan beri geçen  2 ayda ise  9 kilo verdim. Gerçi 146 kilolu biri için az gibi görünse de kendimi hiç zorlamamam ve yemekde biraz fazla kaçamak yapmamla bu benim suçum. Teşekkür ederim Nursena hocam.


Coronavirus (Covid-19)

  • 19,026,713Coronavirus Vaka Sayısı
  • 712,212Ölü Sayısı
  • 6,103,994Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 17:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar