Korona Virüs Salgınında İş Bulmak Sandığınız Kadar Zor Değil

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte iş ilanlarına ulaşımın oldukça kolay olduğu günümüzde, bu sektörde hizmet veren insan kaynakları platformlarından faydalanarak, hayalini kurduğumuz iş hayatına dahil olmamız, oldukça mümkündür. Bilgisayarlarımızdan ve cep telefonlarımızdan rahatlıkla erişebileceğimiz iş ilanlarını kullanımımıza sunan isbul.net web sitesi de iş arayan ve işvereni bir araya getirerek istihdam ortamının oluşmasını sağlayan önemli platformlardan biridir. Mobil uygulama olarak da kullanabileceğiniz isbul.net, uzun yıllardır Türkiye genelinde faaliyet gösteren çeşitli firmaların ve önemli kuruluşların iş ilanlarını yayınlamaktadır. İş arayanlar rahatlıkla ulaşabildikleri bu
ilanlara, site içerisinde oluşturacakları üyelik ve özgeçmişler sayesinde hızlıca başvurabilmekte ve almış oldukları geri dönüşlerle iş dünyasının kapılarını aralamaktadırlar. İsbul.net iş ilanları, ülke genelinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların yayınlamış olduğu ilanlardan oluşmakta ve iş arayan için büyük bir fırsat sunmaktadır.

Nasıl Üye Olurum?
isbul.net, size uygun iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilmeniz için geliştirilmiş ve erişiminize açık hale getirilmiştir. Oluşturacağınız üyelikler ve ardından hazırlayacağınız özgeçmişler ile dilediğiniz iş ilanına rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Peki isbul.net üyeliği nasıl oluşturulur? Web sitemizi ziyaret etmeniz durumunda isim, soy isim, cep telefonu numarası ve e-mail adresi bilgisi ile bir üyelik oluşturabilirsiniz. Ardından firmaların sizinle ilgili fikir edinebilmesi ve hangi alanlarda donanım sahibi olduğunuzu görebilmesi için birer özgeçmiş hazırlamanız gerekmektedir. Dilediğiniz iş ilanına başvurabilmeniz için özgeçmiş doluluk oranınızın en az %20 olması gerekmektedir.

Özgeçmiş alanında kişisel bilgilerinizin, eğitim bilgilerinizin, iş deneyimlerinizin, yabancı dil bilgilerinizin yer aldığı alanları doldurmanız, firmaların hakkınızda bilgi sahibi olması için oldukça önemlidir. Ayrıca sahip olduğunuz sertifika ve belgeleri belirtebileceğiniz, yetkinliklerinizi daha detaylı aktarabileceğiniz bölümlerin de mevcut olduğu özgeçmiş alanında maaş beklentilerinizi, çalışmak istediğiniz ve ilgi duyduğunuz sektörleri de belirtebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz sektörde firmaların aramalarında görünürlüğünüzü artıracak ve hayallerinizdeki mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?
Kendinizi tanıtan ve yetkin olduğunuz alanları detaylı bir şekilde belirten özgeçmiş bölümünü tamamladıktan sonra isbul.net arama motoruna sizin için uygun olan sektör veya pozisyonların adını yazarak, dilediğiniz lokasyonda iş ilanlarına rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde Sekreter, Muhasebe Elemanı, Sınıf Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Makine Mühendisi, Yönetici Asistanı, Çay Servis ve Temizlik Elemanı, Mimar, Psikolog, Rehber Öğretmen, Stajyer, Avukat, Şoför, Güvenlik Görevlisi iş ilanları alanında aramış olduğunuz tüm ilanlara erişiminiz oldukça kolay olacaktır.

Gerekli koşulları sağladıktan sonra yapmanız gereken tek şey size uygun iş ilanlarına online başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır. Başvuru ardından firmanın özgeçmişinizi incelemesi ile ilgili geri bildirimleri, isbul.net hesabınız ve mail adresleriniz üzerinden almanız mümkündür. İstanbul iş ilanları, İzmir iş ilanları, Ankara iş ilanları Türkiye genelinde yayınlanmakta olan tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden takip edebilir, hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. İsbul.net ile hayallerinize bir
adım daha yakınsınız…


Coronavirus (Covid-19)

  • 31,505,063Coronavirus Vaka Sayısı
  • 969,771Ölü Sayısı
  • 7,402,894Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar