DAVA DİLEKÇENİZİ GERİ ÇEKİN

Sayın Dilipak, ne dedi de ? AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın talimatiyla 81 il Kadın Kolları,c.baş savcılarına suç duyurunda bulunmuşlar.Kim haklıdır,kim haksızdır? Anlamak isteyenler.Abdurrahman Dilipak'ın ,Yeni Akit gazetesinde yayınlanan ,"AKP'nin Papatyaları" adlı yazıyı anlayarak okuduktan sonra konuşsunlar.
Ben 40 yılı aşkındır sayın Dilipak'ı tanıyor ve takip ediyorum.Hep Hakk'ın safında yer alan bir mümindir.Lütfiye hanımın, adını ilk kez duydum.Dilipak akp'lileri eleştirirken Ls. Çam,
akp'lilere sahip çıkmasına anlam veremedim. Çam,akp'li ise AK Parti'nin yakasını bıraksın.Yok AK Parti'liyse niye alınıyor ve akp'lilere sahip çıkıyor ? AK Parti içinde bir tek akp'li kalana kadar AK Parti'liler Sayın Dilipak ile birlikte haraket etmesini beklerim.Çünkü bütün ümrümü AK Parti iktidarı için çalıştım,akp iktidarı için değil.
-AK Parti iktidara gelirse
-Adalet gelir,
-Zenginlik gelir
-Rüşvet kalkar,
-Adam kayırma kalkar,
-İş ehline verir.
-Zengin ve güçlü olana değil,haklı ve ehil olana görev verilecek.
-Zalimlere değil mazlumlara sahip çıkarlar.
AK Parti Sadece Türkiye'nin partisi değil,bütün Müslüman dünyanın partisidir.Eğer AK Parti Müslüman yazar ve fikir insanlarına mahke yolunu gösterirse,başımızı iki elimizin arasına alıp derin derin düşünmemiz lazım nerede yanlış yaptık diye kendimlzi sorgulamamız lazım.
Tüm AK Parti'lilere ve akp'lilere,Dilipak'a açtığınız davayı geri çekin.Diyorum.Ben Dilipak için endişeli değilim.Yıllarca emek verdiğim,AK Parti'nin göreceği zararın telafisi zor olur.Olan Reis'e güvenenlere olur.AKP'lilerin umurunda olmaz .Yeni limana doğru dömen kırarlar.Allah ( c.c.) muhafaza.Tarih örnekleri ile doludur.Bi yanlış yapsan ; vereceğiniz zarardan pişmanlık duysanız bile artık para etmez.Reis'e dua edenler , Reis'in iktidarı zararına sebep olanlara bedua ederler.


Coronavirus (Covid-19)

  • 33,832,433Coronavirus Vaka Sayısı
  • 1,011,959Ölü Sayısı
  • 7,684,585Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar