ABDURRAHMAN DİLİPAK YALNIZ DEĞİLDİR..!
HADDİNİZİ BİLİN..!

Kim Bir müslümana haksızlık ederse, tüm müslümanlara haksızlık yapmış sayılır.
Dilipak Türkiye'de kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın ,bütün yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmiştir.Örnek gazeteci,yazar ve dava adamı.Bu millete ne zaman bir haksızlık yapılmışsa,kimin yaptığına bakmaksızın,Dilipak'ı karşıdında bulmuşuzdur.Bir gün gelir iktidara geliriz tüm haksızlıkları ,
adaletsizlikleri bu diyardan def ederiz diyorduk .Öyle bir gün geldi ; kardeşlerimiz iktidarda,bizden biri olan Dilipak , mahkeme kapılarındadır. Yargıç da. AK Parti kadın komisyonu başkanı gibi düşünürse belki bu yaştatan sonra Dilipak,hapse girer.Veya evini satar .
Suçu ne ? Fahişelere sahip çıkanları eleştirmiş.Hey hat ne günlere kaldık.28 şubat'ta,salonlarda kızlarımızın ağzını kapatarak salonda çıkaranlar, bizden değildirler diye teseli buluyorduk.Şimdi hayatım boyunca destek verdiğim,üyesi oldığum ; partinin kadın komisyonları TV 'ye çıkmış bu müslüman milletin gözünün içine baka baka Dilipak'ı mahkemeye verdim. diyor.Nereden nereye savrulduk.Kabul etmiyoruz.Davalarınızı geri çekin ; birileri bizi bir birimizle kavgaya tutuşturmak istiyor.AK Parti'nin içindeli AKP'liler buna alet oluyorlar.Bu ümmete ve bu iktidara zarar veriyorlar.
AK Parti'nin içindeki akp'liler kimdir ? diye sorarsanız,derim ki:,Kim hizmet için değil, menfaat için oradaysa onlardır.
Sayın Dilipak,ceza alır , hapse girerse en çok AK Parti'ye oy verenler üzülür.AK Parti iktidarına karşı olanlar sevinir.


Coronavirus (Covid-19)

  • 100,247,924Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,148,301Ölü Sayısı
  • 25,863,802Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar