EMİN PAZARCI: CHP'ye figüran olduk!

Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür” diyenler çok doğru söylemişler. Gerçekten de balık hafızalı davranışlar sergiliyoruz…

O yüzden de bugün CHP’de olan biteni doğru okuyamıyoruz. Üstüne bir de illüzyonların peşine takılarak, CHP yönetimine figüranlık yapıyoruz.

Oysa CHP’de doğal süreç işliyor. Kılıçdaroğlu’nun sık dile getirdiği “Yeni CHP’ye” son rötuşlar yapılıyor. O CHP’de Mustafa Kemal ve Milli Mücadele yok. Avrupa tipi sosyal demokrat bir parti var.

Yazıldı, çizildi, ilan edildi; hatta CIA destekli kuruluşların hazırladıkları raporlarda defalarca dile getirildi bunlar.

10 yıldır tekrarlıyorum her yerde…

Artık CHP’den eski davranışlar beklemeyin. Baykal bir kaset operasyonu ile bunun için gönderildi. Kılıçdaroğlu bu amaçla geldi. Parti teşkilatlarının, yıllar önce “CHP kapatılsın” diyen “10 Aralıkçılara” teslim edilmesi, Canan Kaftancıoğlu’nun gelişi tesadüf değil. Yıllar boyunca sistemli bir şekilde “ulusalcı” isimlerin tasfiye edilmesinin sebebi zaten bu.

Bütün bunları yok sayarak CHP’de neler olup bittiğini değerlendirebilmek mümkün değil ki!..


***
Şimdi size yıllar önce ortaya çıkarıp defalarca yazdığım bir olayı tekrar hatırlatmak istiyorum:

Ne demişti Tuncay Özkan? CHP’de “gizli bir karar merkezi” olduğunu söylemişti! O gizli karar merkezi, yıllar önce harekete geçti. Mustafa Kemal’in kurduğu CHP’ye yeni bir yol aradı.
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

EMİN PAZARCI: CHP'ye figüran olduk!

Coronavirus (Covid-19)

  • 33,844,926Coronavirus Vaka Sayısı
  • 1,012,677Ölü Sayısı
  • 7,682,972Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 09:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar