SON DAKİKA HABERİ! Altın fiyatları sert düştü! Uzman isimden kritik altın yorumu geldi: Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi?

Son dakika haberleri... Altın fiyatları ons tarafında 2075 dolar, gram tarafında ise 488 lira ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördükten sonra gevşeme hareketi sergiledi. Özellikle sonbahar aylarına gelinmesiyle, ABD Başkanlık seçimleri, koronavirüs aşı beklentisi ve artan vaka sayılarının etkisiyle kararsız görüntü sergileyen altın fiyatları, Eylül ayında düşüş gösteriyor. Son olarak ons altın fiyatları hafta başında 73 dolar birden değer kaybederek sert düşüş gösterdi. İç piyasada gram altın fiyatları ise 14 lira birden düştü. Yatırımcılar, altın fiyatları için son dakika gelişmelerini takip ederek, "Altın düşecek mi", "Altın yükselecek mi", "Bu fiyatlardan altın alınır mı" sorularına yanıt ararken, Emtia Piyasaları Uzmanı Zafer Ergezen A Para'da altın fiyatları için önemli değerlendirmelerde bulundu.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

SON DAKİKA HABERİ! Altın fiyatları sert düştü! Uzman isimden kritik altın yorumu geldi: Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi?

Coronavirus (Covid-19)

  • 44,354,034Coronavirus Vaka Sayısı
  • 1,173,782Ölü Sayısı
  • 10,676,649Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 14:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar