BEKAA MESELESi ÜZERiNE ESKi BiR MAKALEM.!

TOPUNUZ "GELİN" BİZ DAMAT, BEKLİYORUZ.!

İlk sözüm içerdeki,farkında olmadan ,devletin dibine dinamit yerleştirmeye çalışan güruhun algı operasyonlarına alet olup,onların kavalına üfleyen insanlara. Sizlerden ricamdır,lütfen olanı biteni sadece bir kaç slogan cümlenin arkasından analiz edip karar vermeyin. Ülkemize gem vurmak,bizleri esir etmek,Anadolu da yer etmiş milletimize,Irak ı,Libya yı,Suriye yi,Afganistan ı yaşatmak isteyenler in kirli tezgahlarına alet oluyorsunuz.! Uyanın,silkinin.!

İkinci sözüm içerdeki,farkında olarak devletin dibine dinamit yerleştirmeye çalışan hain güruhun kavalcılarına. O gün geldiğinde sizleri bu milletin elinden kimse alamaz. Ülkemiz büyük bir saldırının eşiğinde. Pkk müthiş bir şekilde silahlandırılırken,Türkiye nin en büyük nükleer dostu Pakistan da bir yargı darbesi ile seçilmiş insan,istifa ettirildi,görevden alındı. Aynı anda,dönemde,Kudüs de olaylar tırmandırılıyor,Türkiye de laik,kemalist kesime yönelik algı operasyonları başlatılıyor,bunun yanında başka mazaretler öne sürülerek,insanların sokaklara dökülmesi hedefleniyor,diyanet işleri başkanının görevden ayrılması, fetocu itler aracılığı ile internet üzerinden harika bir şekilde ayrıştırıcı iksir olarak kullanılıyor,M. Tanal denilen mv herif İstanbul daki büyük Kudüs mitinginde boy gösteriyor,şimdiye kadar bu tip mitinglerle alakası olmayan onlarca isim oradan fotoğraf veriyor vs. ! Normal değil dostlar.

Arkadaşlar ikinci paragrafta o gün geldiğinde dedim. O bahs ettiğim gün çok yaklaştı. En azından zahirde,madde de görünen o. Evet,Türkiye ye bir dış saldırı olacak arkadaşlar,madde de gelişen tüm olaylar o cihette malesef. Hazırlıklarınızı yapın inşaallah. Büyük savaş kapımızdadır. Çünkü eylül,ve kasım aylarına kadar,hele,hele yaş kararları alındıktan sonra,içerdeki son kozlarını kullanacaklar,bütün riskleri göze alarak üzerimize gelecekler. Allah ın izniyle bu büyük milletin ferasetine yine toslayacaklarından içerden bir netice alamıyacaklar. İşte o saatten sonra ellerinde kalan son secenek,askeri müdahale ile geri dönüş yapacaklar. Ellerindeki kuklalarını sınırımızda çok şiddetli şekilde silahlandırmaları boşuna değildir. Memleketimize yapmayı düşündükleri operasyonlara kendilerinide eklemliyerek gelecekler zaman içerisinde. Birde Yunanistan üzerinden ikinci, önce psikolojik,eğer ihtiyaç duyulursa müdahale amaçlı bir cephe açmalarıda olasıdır. Lakin ortodox yunanlılar,ortodox ruslarlamı,haliyle Putin ilemi hareket edecek o saat geldiğinde,yoksa katolik batı ilemi,bunuda zaman içerisinde göreceğiz.

Evet satranc masasında olanı biteni,olabilecekleri madde anlamında,zahirde görünen yüzü ile yazmaya çalıştım. Bu satranç oyunu sadece zahir de görünen tarafı ile mi sabittir,tabiki hayır. Sürekli yorumlarımda,arkadaş arası muhabbetlerde,yazılarımda belirtirim. Şeytaniler plan yapar,kaderde kıs,kıs güler. Allah ın izniyle,hem devlet,hem millet olarak hazırlıklarımızı elbette yapıyoruz tevekkül gereği. Madde de bunların teknoloji ve askeri gücü ile baş etmemiz mümkün görünmüyor. Lakin ben şahsen,bunlar planlarını gerçekleştirmeye fırsat bulamadan ,ne bileyim,büyük bir doğal afet veya birbirlerini yiyerek,kendi kendilerine girecekler, can derdine düşecekler. Nedenmi böyle düşünüyorum,çünkü islam aleminde Nuh un Gemisi,Türkiye dir,iyi ile kötünün mücadelesinde mazlumun tek sığınağı bu gemidir. Bu geminin yelkenleri o gün geldiğinde rüzgar ile doldurulacaktır Allah ın izniyle.

Kader de ne yazılmışsa onu yaşayacağız,bunun hiçbir şekilde değiştirilmesi mümkün değildir. Bizlere düşen görev,bulunduğumuz safın, Habil (alim)in mi tarafı olduğu, Kabil (zalim) in mi tarafı olduğu meydan,bunu kavraya bilmek. Başlıktada belirttiğim gibi ,bizlerin gözünde " Topunuz Gelin,biz Damat.! Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Allah yardımcımız olsun,amin. Selametle.

Popüler Kullanıcılar