İlişkinin hangi zamanı?

A

şk bu ya, üst benliğimin yaşadığı öteki boyutta evliliğimiz anlaşılan kötü gidiyor, benim pek romantik kocam bir şeyleri değiştiririm umuduyla kalkıp hiç üşenmeden ve aynı şapşallıklarımı da tekrar yaşamaya ürkmeden gelip balayımızı, sonra bir sene sonra aşkımızın başlangıcını tekrar seyrettiyor bana.


Fakat ben her zaman olduğu gibi, hem onun sevdiği gibi, hem de onun olduğu gibi oyun bozanım. Her an projesini iptal edip iki ya da daha fazla uzay zaman dilimindeki kopmayan kablolarımızı sinirlenip kesiverecek yeni bulduğu bir bahçe makasıyla, aslında ödüm kopmuyor değil. . .


Benim burada ödüm koptukça bir üst uzay zaman dilimindeki halim bu halime sinir olup iyice evliliği berbat edecek diye korkuyorum, hafif tanıyorum kendimi, evet çok değil ama en azından biraz düşünmüşlüğüm var.


Kalp ataklarıma ya da acılarıma ise ne ben ne o aldırıyoruz oralarda, bu dünyadaki zavallı halim için ancak şu anki minik masallara inanan hala sevgi duyabilen aklım yardım edecek bize. Hepimiz açısından hem felaket, hem de umut verici diyelim.


Melekim alıngan gözleriyle beni yandan iğneleyerek bakarken aşkımız depreşmiyor değil aslında. Uçarı aklımı paraya çevirmediğime hala sinirli, yoksa orada da mı öyle yapıyorum, bilmiyorum ki!


Oralarda ne halde olmadığımı bilmemem, nasıl kalpsiz vicdansız bir şırfıntı haline geldiğimi görememem benim için iyi olsa gerek, üst benlik'im içinse kendini özlemek acısı.... ki bu üst benliğimi şu haliyle "eski" kocama yaklaştırır mı ikimiz de emin değiliz şu an.


Oy, peki ya şu an üst benlik üst uzay zaman burasıysa ve onun durumu benim bir önceki ilişkimizden intikam almaya geleceğe gelmiş durumuysa?


İşte o zaman ayvayı yedik.


Coronavirus (Covid-19)

  • 11,388,558Coronavirus Vaka Sayısı
  • 533,638Ölü Sayısı
  • 4,409,274Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar