Egosuz embriyo ve biz

Bir başka ailenin yani Amerika gibi güçlü bir ailenin kendisini destekleyip doğrulayacağını düşünerek doğmamışembriyoları korumaya çalışan Asya şu sıra pek ihtiyatlı sayılmayan tutumunda saldırganlığa da başvuruyor.

Globalizmin nüfüsu azaltmak ihtiyacında olduğunu bile bile bu kadar kürtaj karşıtı olması belli ki karşı tarafla bir flört, hem de hasta olduğu dedikoduları varken. Hala yaşamak istediğinin bir kanıtı sanki.

Örnek aldığı Amerika ailesinin saldırganlık ve acımasızlık sıfatlarını taklit etmeye çalıştığı kesin. Hem cezayı hem şifayı büyük ailesinden alan bu saldırgan görünümlü barışçılın ölmek üzere olduğu hakkında kandırılması itibarıyla mizacını sanguinik olarak belirlemesi, canlı koruyucu olup taşların üzerinden rahatça yürümek istemesi onu aslında iyi insan olarak göstermeli.

Tüm bu protestoların ve haykırışların sebebi olarak iyi insanın kötü insan olarak görünmesi rolünün ortalığa dökülmesinin kendisinde patalojik bir rahatsızlığa sebebiyet vermeden uygulanmasınıöngörmemem yalnız insanlık görüşümünden. İnsanlıkta insan yoktur - o ayrı bir konu.

Kendi intelimin zayıflığı şu an şu noktada ki : Gap ya da diğer vatan satma konularındaki vicdani meseleleri psikolojik olarak vallahi çözemem.

Vallahi kelimesinin önemli bir bölümü hakkında ilimce zayıflayamışım demek. Bm araya girdi diye mi zayıfladım onu bir çay içip daha iyi düşüneceğim. Bu arada Bm kim?

Tüm harfleri bilmek isteyenlerin, tüm tekigüleri bilmek ve uygulamak isteyenlerin, şekillerin bir noktasından bile etkilenenlerin başına gelebilecek bir griptir. Sevgiliye hatırlatayım; küçük ajanlar sperm almak isteyen bir gariptir.

Gerçek bir oyuncunun oyunbozana dönüştürülmesi ve hormonların ceza ve ödülle karşılanması bizim elimizde midir?

Bahaneler sırf bizim mi ve tam ne için?

Soru bu.

Kürtajı ne için bahane ederiz? Bir tane daha kukla gelsin mi isteriz dünyaya cidden?


Coronavirus (Covid-19)

  • 11,387,278Coronavirus Vaka Sayısı
  • 533,621Ölü Sayısı
  • 4,408,395Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 09:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar