Beni zygonla döven adam hakkı için

Annelik nasıl bir kadın için vazgeçilmez bir sembol ise, erkekler için de dişi ile aralarındaki yoğunlaşma, çatışma - başarı duygusu ve boşalma vazgeçilmez bir şey.
Yüzyıllar önce öğrendiğimiz cinslerin yoğunlaştıktan sonra sönme hikayesiyle ya da önceden tasarlanmış bazı fetiş objelerle seks deneyimi yaşamak türün devamlılığı için
sanki bir şaka gibi şart koşulmuş.

Belki de gerçek bir orji yaşamayan tüm masum ruhlar ilk önce ilk karşılaştıkları cezb oldukları ile arıyorlar tabiatı aşmayı.
Dinlerin düzenlemeye çalıştığı şu:
Vahşi bir doğa içinde vahşetimizi sosyal sınırlarla, ekonomi ile ya da insanlık hatta ermişlik adı altına koyduğumuz bir takım tasarımlarla dizginlemek durumundayız.

My Not: Vahşi bir at gibi olan kadını aslında erkeğin doyurabilecek gücü vardır ancak kadın ses çıkarttığı vakit erkeğin nedense canı hep biraz sıkkındır. 

Tüm bu hayvani dürtüleri dizginlemek için hanımlara kostümler giydirilir, bebekler yapılır, Allah bulunur, erkeklere gömlekler dikilir, etikler düzülür ve her şey kutsalmış, güzelmiş gibi gösterilir.
Bıraksanız tamamen yamyam olacak insan ırkına iyi bir paye vermek için uydurulmadık şey kalmamıştır açıkçası.

Hayvani dürtülere son verip tamamen zihin olarak yaşamaya çalışınca hiç bir şey - doğa güçleri karşısında hiç bir şey olduğunu anlayan insanın yürek acısı kaçınılmazdır ve neredeyse acı olarak kutsal olan da budur.

Bu yürek acısını ve sanki mahsusçuktan ona verilen beş dizginlenilemeyen duyuyu yine ona verilmiş olan kavrayışa sürüklemekten başka çare yok.

Bu durumda adamların kendi varlıklarını ve yaratanı incelediği gibi kadınlar da inceleyecek dört sütünu, beş duyuyu, yedi mertebeyi ve gökleri.

Adamların ise kadınlar onlardan daha çok bilecek diye bir kaygı içinde onları yok etmeye çalışması bana sakız çiğnemeyi andırıyor.

Şimdik kardeşler; Ne kadının ne adamın ayrı bir kimlikte olamayacağı bir yerdeyiz.

Zamanı hareketle yaratan bizler şimdi zamansızlık peşinde birlikte olmak zorundayız.

Ve doğa ile de çarpışmadan bir orta yol bulacağız. Çünkü gökyüzü bizden çok şey bilmez.

Biz ne verirsek onu bilir.

Bunu ayırd edelim istiyorum.


Coronavirus (Covid-19)

  • 11,387,499Coronavirus Vaka Sayısı
  • 533,631Ölü Sayısı
  • 4,408,458Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 10:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar