Cahide'yi sağlıkçılar ve sanatçı dostları yalnız bırakmadılar

Çiğdem Tunç ve Çiğdem Tunç Tiyatrosu dün akşam İstanbul Profilo İş Merkezi’nde Türk tiyatrosunun ilk kadın starı ve Türk sinemasının ilk kadın yönetmeni, yapımcısı olan ünlü oyuncu Cahide Sonku’nun dram dolu hayatının anlatıldığı “Kanadı Kırık Bir Kuş Misali Cahide Sonku” adlı oyunlarını tiyatroseverlerle buluşturdu.

Pandemi kuralları altında sergilenen oyun yoğun ilgi görürken ünlü sanatçı Çiğdem Tunç’un bu gece özel konukları oldu. İlk oyununa İstanbul’da canları pahasına görev yapan sağlıkçıları davet eden Çiğdem Tunç’u ilk gecesinde izlemeye birçok sağlık çalışanı gelirken bu özel gecede Çiğdem Tunç ve Çiğdem Tunç Tiyatrosunu tiyatroseverler ve sanatçı dostları yalnız bırakmadı.

Kanadı Kırık Bir Kuş Misali Cahide Sonku” adlı oyunu yılların usta gazetecisi Hakan Solaker, ünlülerin fotoğrafçısı Levent Çekiç, ünlü yapımcı ve yönetmen Burhan Zorlu, Türk sinemasının ve dizilerin sevilen ve usta oyuncuları Selahattin Taşdöğen ile Nuray Eravcı oyunu izlediler. Oyun bitimin ardından oyunu izlemeye gelen konuklar dakikalarca Çiğdem Tunç ve Çiğdem tunç Tiyatrosunu ayakta alkışladılar.

Çiğdem Tunç oyun sonrasında yılların usta oyuncusu Selahattin Taşdöğen’i sahneye davet ederek kendisi ile kısa bir sohbetin ardından “Çiğdem Tunç ve Çiğdem Tunç Tiyatrosu olarak aldığımız bir kararla bugünden itibaren tüm oyunlarımız sağlıkçı dostlarımız için ücretsiz olacaktır” açıklamasını yapmasından sonra oyunu izlemeye gelen tüm konuklar tarafından dakikalarca alkışlandı.

Cahide'yi sağlıkçılar ve sanatçı dostları yalnız bırakmadılar

Coronavirus (Covid-19)

  • 94,052,636Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,012,662Ölü Sayısı
  • 24,843,347Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 00:05

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar