Arda Kılıç'a Instagram'dan büyük darbe!

Yazılım ve Sosyal Medya ile uğraşan genç girişimci Arda Kılıç (17), Instagram'da bulmuş olduğu açıklar ile gündemi bir hayli meşgul etti. Görünen o ki bu durum birilerinin hoşuna gitmemiş.


Instagram'da buldukları açık haberlerinden sonra Kılıç'ın 41 bin takipçili resmi Instagram hesabı kapatıldı. 2 Saat boyunca Instagram hesabı kapalı olan Kılıç, hesabını geri açıktırdıktan sonra hikaye paylaşarak şu ifadeleri paylaştı, "Hesabım Instagram tarafından kapatıldı 2 saattir kapalıydı, Uğraşlar sonucu tekrardan açtırmış bulunmaktayız. Haberlerden sonra kapanması komik bir olay" şeklinde takipçileri ile paylaşım yaptı.

Arda Kılıç Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın boyu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arda Kılıç'ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 41,4bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 50,7bin Ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Arda Kılıç'a Instagram'dan büyük darbe!

Coronavirus (Covid-19)

  • 99,451,688Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,132,781Ölü Sayısı
  • 25,804,678Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:02

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar