Prof. Dr. ERDEMİR: “Milletin bekası güçlü ailenin varlığından beslenir” dedi.

Hak ve Kardeşlik Hareketi Genel Başkanı Prof. Dr. Naki ERDEMİR ’den Cumhur İttifakına Çağrı ve Öneri
Aile yapısını, ülkenin geleceğini, gençliğimizi koruyacak, bozulmasını önleyecek, ülkenin kalkınmasına, maddi-manevi güçlenmesine, hizmet edecek hayati bir öneriyi buradan Cumhur İttifakına bir çağrı yapıyorum.
Ey Cumhur İttifakı eğer aileyi, kadını, ülkenin geleceğini düşünüyorsanız bu öneriyi bir an evvel dikkate almanız gerekir bence. Bunun yanında Millet İttifakında ve dışarıda bulunan, samimi, inanç değerlerimize saygılı olduğunu söyleyen partilerde dikkate alır ve destekler diye inanıyorum. Öneri dikkate alınmazsa biz de halk olarak Cumhur ittifakını ve muhalefeti dikkate almayız!
AİLE YAPIMIZI KORUYACAK YASALAR ÇIKARIN
Cumhur İttifakı'nın yapması gereken bir an evvel İstiklal Marşımızın ruhuyla uygun ve barışık, aile orjinli bir kanun çıkarmasıdır. Bu kanun "Türkiye aile yapısını koruma, kollama, güçlendirme, geliştirme, ayakta tutma" şeklinde olması gerekir.
Kanun muhtevasında ise olmazsa olmaz şu olmalı: "Türkiye aile yapısının güçlü olması, dağılmaması, devam etmesi, güçlü şekilde ayakta durabilmesi, çocukların huzurlu ortamda yetiştirilmesi, maddi sıkıntı nedeniyle oluşan aile içi şiddetin ortadan kaldırılması, sağlıklı neslin devamı, toplum tarafından dan kabul görmeyen tüm kötü alışkanlıklara engel olunması için evli çiftlere iş vermede öncelik tanınır veya pozitif ayrımcılık yapılır." İçerikte kanun çıkartılmalıdır.
REFERANDUMA GİTMEK GEREKİRSE TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIRIZ.
Gerekirse referanduma götürülmelidir. Kanununun amacı ve muhtevası halkımıza iyi anlatıldığında % 80 evet çıkar. Tüm imkanlarımızı seferber ederek meydan meydan, köy köy, kanal kanal, kahve kahve gezer halktan destek isteriz.
Bu şekilde kanun çıktığında evli olanlara iş bulmada kolaylık sağlanacak, gençler evlenmeye teşvik edilecek, ahlaksızlıklar aza indirgenecek, aile içi huzursuzluklar kısmi olarak çözümlenecek, bir de evli olanların aile ve devlet bütçesine katkı sağlamış ve üreten olmuş olacaklar.
BÖYLECE GENÇLERİMİZ EVLENMEYE TEŞVİK EDİLİR
Böylece evlenmeyip ahlaksızlık yapanların dolayı şekilde işe yerleşmeleri kısmen zorlaşmış olacak, hal böyle olunca insanlar yaklaşık 17-18'den sonra evlenmeye teşvik edilmiş olacak. Bir de Milli Güvenlik Kurulu Radyo Televizyon Üst Kurulu gibi özel olarak kanunlar yetkilendirilen kadını, aileyi ve çocukları koruyan; "Aile Güvenlik Üst Kurulu" kurulup, ilk beş yıl evli çiftlere danışmanlık yapacak, çiftlerin ayrılma sürecinde uzlaştırıcı rol oynayacak bu kurul, kanunen müthiş şekilde yetkilendirilirse şahane olur.

MİLLETİN GÜVEN İÇİNDE BAKASI MUTLU AİLEYLE MÜMKÜNDÜR
O zaman bu aziz milletimiz huzur ve güven içinde her geçen gün daha da güçlenerek bekasını devam ettirecek.

Prof. Dr. ERDEMİR: “Milletin bekası güçlü ailenin varlığından beslenir” dedi.

Coronavirus (Covid-19)

  • 99,267,562Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,128,103Ölü Sayısı
  • 25,845,594Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 02:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar