SEN BİTTİN!!!, YAVUZ BİNGÖL(!)

Ya benimsin...
Ya kara toprağın...
Ya benimlesin...
Ya da kimsenin...

Zannedersin ki; gözleri aşkta kör olmuş fanatik bir aşık var karşımızda. Hergün gazetelerin 3. sayfalarında okumaktan, ana haber bültenlerinde de izlemekten gözlerim yoruldu, gözlük numaram büyüdü.(!)

Bu sevdalı...
Sevdası bitmiş...
Kül olmuş aşkını ve evliliğini kendi dünyasında devam ettirmeye çalışan zavallıların acizce ve zalimce katliamları gibi, bir de "BEN'DEN, BİZ'DEN, YANDAŞ etiketini yiyip linç girişiminde bulunanlar var. Bunları da okuyorsunuz değil mi? Özellikle sanat camiasında iseniz, iktidarın icraatlarını beğeniyor, takdir ediyorsanız, üstüne üstlük bir de beyanat vermiş iseniz vay ki vay. Hemen olursunuz YANDAŞ. Diğerleri? Onlar?
Onlar zaten her daim ve her zaman YOLDAŞ durumundalar.

Bugün gene bir haber düştü sitelere, gazetelerin de magazin eklerinde yayımlandı.

YAVUZ BİNGÖL’'DEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

Akif filminde Milli Şairi canlandıran Yavuz Bingöl’den alkışlık hareket! Ünlü sanatçı, katıldığı TV programında bir izleyicinin yönelttiği “Akif, İstiklal Marşı için verilen ödülü kabul etmedi, acaba siz Akif rolü için para aldınız mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bu rol karşılığında yapılacak ödemeyi Mehmetçik Vakfı’na ve Sebilürreşad dergisine bağışlayacağım.”

İşte dananın kuyruğunun koptuğu kısım. Yıllarca; yoldaşlarla bir ol, beraber ol, beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmur da de sonrada kalk AK Parti
saflarında çalış, sonra da "Mehmet Akif Ersoy ile alâkalı bir filmde oyna, olmadı filmden gelecek parayı Mehmetçik Vakfına bağışlayacağım" de. Olurda bu kadarıda olur mu yaaa Yavuz BİNGÖL, ha söyle, olur mu?

Şimdiden yeni bir lince hazır ol..
Bu saatten sonra
Ne yandaşlığın...
Ne yalakalığın...
Ne dönmeliğin...
Ne menfaatçiligin...
Ne de iki yüzlülüğün kalacak.

Bizden söylemesi.
Selam ve dua ile
Bülent ERTEKİN

Bülent Ertekin

Coronavirus (Covid-19)

  • 95,212,318Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,035,733Ölü Sayısı
  • 25,212,757Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:00

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar