11.02.2019 AVRUPA,GERÇEK BİR KAHVE MUHABBETİNDEN KESİTLER..!

      - Selamunaleyküm,iyi oyunlar.

      - ....  sessizlik.! 

      Normal,çünkü,mekan,mahalle muhalif ve son beş,on yıldır aşırı derecede portakalların,chpkk nın,fetonun,mardinli eşek,Atatürk tüccarı özdil tayfasının tazikli algı operasyonlarına maruz kaldılar,kin,nefret dolduruldular,birde üstüne cahillik,beslenilen kaynak yanlışlığı eklenince,her izin dönemi dörtgözle Türkiye ye giriş yapmayı bekleyen bu gurbetçi tayfa,nedense izin harici zamanda,bizim istediğimiz ülkeyi yönetmiyecekse,amerika,fransa,almanya,israil,yunan bile işgal etse umrumuzda olmaz kıvamındalar. Neyse bu sosyolojik sakatlık mevzusu bir kaç makale konusu belkide daha fazla....

      Ne dedik,selamı verdik içeri girdik,bir masa,batak oynuyor,diğer masanın etrafında dört,beş memleketlim,derin bir darwinizm e kendilerini kaptırmış gidiyorlar. 

       - Homospens deniyor,ilk insanlar,kimi ağaçlardan inememiş,değişimi tamamlayamamış,oldukları gibi kalmışlar. Bizde işte ağaçlardan inenlerin torunlarıyız.!!

       - Hmmm he,sonra..

       - İşte o ağaçtan inenler,yav,bi ingiliz profösör,bak pröfösör adam,üniversite öğrencilerine konferans veriyor,konferansta,canlı canlı kıvranan solucanı alıyor ve ortadan ısırıp yiyor..

       - Eeee

       - Ee si prof diyoki,işte bu solucanlar olmasaydı,insanlıkta olmayacaktı,çünkü sadece bununla beslendiler yüzyıllarca,protein deposu solucanlar.! 

       - Profösör haklı ,Adem,Havva hikayesi dincilerin yalanı zaten...dedi yancılardan biri,öyle olunca birden Cübbeli Ahmed e sardılar,hakaret küfür,gırla... Bu kini bunların içine pompalayan,chpkk,feto ,medya,yönetici,gazteci,siyasetciler,sizlerin yatacak yeriniz yok. Tabi sadece Cübbeliyi yazdım,daha neler uçuşuyor havada neler. 

      -  Bi gün buralı üniversite de okuyan,bi arkadaşa dedimki,keşke ağaçtan hiç inmeseydik.! Tabii okumuş,bilen adam,ne demek istediğimi hemen anladı cveabı verdi. Yok,yok indiğimiz daha iyi oldu.! 

      Bu arada içlerindeki en ateşli ve en bilmezi,hopladı,yav belgeselde gördüm,leoparmı ne diyolar,onlar ağaçlarada tırmanıp maymun avlıyor.! Saçmaladı demeyin dostlar,adam ağaçda olsakda ölüm gelirdi demeye getiriyor. Smile ..

       - İçlerindeki en "bilmişi" devam ediyor. Bi ton evrim teorisi anlattıktan sonra. Bunları ben uydurmuyorum,proflar yazıyor,konferanslarda işliyorlar.! İşte arkadaşlar tüm sıkıntıda burdan itibaren başlıyor. Gücü 1. Dünya savaşı ile ele geçirip,2. Dünya savaşı ile perçinliyenler,100 küsür senedir,kendileri için doğru olan neyse yazdılar,daha doğrusu onların taabi oldukları "din" in, emrettiği yolda,menfaatleri doğrultusunda kaldırım taşlarını döşediler. Ben dinleri derken,siz Paganizm anlayın lütfen. Bunların peygamberleri olan topluluklarla alakaları yok,onlarada eyvallahları yok. İşte bu profların öğretileriyle emzirilen yurdum insanı,herifcilerin istedikleri proflara taktıkları rütbelerin büyüsüne kapılmış onlar ne anlatırsa,hele anlattıklarıda nefslerini az okşuyorsa deme keyiflerine.

       Öyle oturmuş çayımı yudumluyorum,konuşulanların,muhabbetin tam göbeğindeyim. Lafa girmedim,o kadar samimiyetim yok,sadece dinliyorum. Acaba dedim şöyle bir soru sorsaydım ne cevap alırdım. En çok sevdiğin siyasetçi,politikaci kim .?  Cevabı verdi,bende ona,Hitler de,politikacıydı, yada Berlosconi de siyatetçiydi desem ne anlardı.? İnanın bişey anlamazdı,saçma sapan polemiğe girerdi. Ez cümle, herkes kendi nefsini okşayanın peşlnden gidiyor,onların tayfası ne yazıp çiziyorsa ona doğru diyor. Adolf yada Napolyon son dönemde galip gelseydi,bu kahve tayfası Darwin konuşuyor olurumuydu.? 

      - Bir sürü kavram kargaşası içinde kaybolmuş bu zavallı yurdum insanları,gerçek savaşın,mücadelenin ne olduğundan bi haber,kim,kimle,çok sevdikleri öçalan ın iltica talebini kabul etmeyen,aşık oldukları "demokratik avrupa nın " fetoculara,neden ekmek peynir dağıtır gibi kırmızı mülteci pasaportu dağıttığını idrak edecek beyne sahip değil. Çünkü beyinlerini gözlerine indirmişler,önlerine konanla oyalandırılıyorlar. Bi gün ,niye saman ithal ettik,bi gün,Ankara yı parsel,parsel satmışlar,bi gün,patlıcan on oldu,soğan,sarmısak dokuz oldu,yarın oy çalmışlar,bu liste uzarda gider... Değnekler bilmiyorki,Sivas da otel yaktırılanlar,Çorum da,Maraş ta katliamın içinde yer alanlar,Uğur Mumcu yu,Hrant Dink i katl edenler 15 Temmuz ile birlikte açığa çıktı. Onları bu Aziz dualı millet ve Devletinin Başı,Komutanı,Allah ın izniyle kovaladı. Şimdi öçalana pawaport vermeyenler,bu daha kullanışlı adamlarına pasaport dağıtıyor. Çağrım Maraş,Çorum,Sivas,olaylarından sebeb yutdılına çıkan dlevi canlarımıza,can kürtlerimize,sol takılan gurbetçi vatandaşlarımıza. Avrupa da yukardaki vukuatlara sebebiyet verenlere oturum dağıtıyor. Onlardan kurtulmak için gurbetçi oldunuz,onlar yanınıza kaçmak zorunda kaldılar,dikkat,yarın bir gün kapılarınıza işaret koyup başkalarının üzerine atarlarsa şaşırmayın,uyanık olun,oyuna gelmeyin. 

       Türkiye Cumhuriyeti Devleti 21. Yy da,tüm mazlumların sığınacağı tek mekandır,Nuh un gemisi Anadolu olacaktır. 

       Selametle

 

 

       

 

Popüler Kullanıcılar