Kripto Para Dünyasında Pi Network Rüzgarı Esiyor

Kripto paranın değeri artmasıyla beraber herkes kripto para hakkında araştırma yapıyor. Bu piyasaya nasıl dahil olacağını ve nasıl para kazanacağını araştırıyor. Son zamanlarda büyük ilgi gören kripto para, herkesin yatırım yaptığı bir piyasa haline geldi. Kripto para kazanmanın bazı yolları var. Fakat sizleri uğraştırmayacak şekilde faydalanabileceğiniz bir program bulunuyor.

 

Pi Network uygulaması sizlere para kazandıran bir uygulamadır. Madencilikte yapılan tüm kripto paralarda bulunan yarılanma, Pi uygulamasında da bulunuyor. Uygulamada yarılanmanın tetikleyici üye sayılarıdır. Pi kullanmak için çok fazla bilgiye ihtiyacınız bulunmuyor. Kolay bir şekilde indirerek istediğiniz her an kullanabiliyorsunuz.

 

Hxa2d1.jpg

 

Mobil Uygulama İle Madenci Olun

 

Pi Network uygulaması, madencilikte yeni bir sistem kurmayı hedefliyor. Pi ile nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyor musunuz? Pi uygulamasını ister android ister ios telefonlarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamayı günde 1 kere açmanız para kazanmanız için yeterli oluyor. Kazım işlemlerinizi başlattıktan sonra, 24 saat dolmasıyla beraber tekrar uygulamaya girmeniz gerekiyor. Sizlere her saniye para kazandıran Pi uygulamasını zorlanmadan kullanabilirsiniz.

HxZhzo.png

 

Her Gün PiCoin Kazanın

 

Üç adet 24 saatlik kazı aşaması tamamlanarak katkıcı rolü oluşuyor. Bu rolün oluşmasıyla güvenlik çemberi kurulabiliyor. Oluşan güvenlik çemberine istenilen sayıda üye eklenebiliyor. Eklenen üye sayısı ne kadar olursa olsun, 5 adetten faydalanılıyor. Çembere dahil olan üyeler kazım işlemlerini daha fazla hızlandırıyor. Toplam 5 üyenin kazım işleriyle, %100 oranında bir hız kazanılıyor.

 

HxZgYj.jpg

 

Kripto Para Madenciliği İle Hemen Kazanın

 

Pi network sağladığı imkanlarla, insanlara kolay bir şekilde para kazandırmayı hedefliyor. Coin madenciliği son zamanlarda herkes tarafından tercih ediliyor. Pi’nin başarılı olabilmesi için büyük bir topluluğun olması gerekiyor. Kullanıcıların sürekli olarak bu kazım işlemlerini yapması ve en az günde 1 kere uygulamayı açması gerekiyor. Pi’den her zaman daha fazla faydalanmak için gösterilen ilginin arttırılması gerekiyor. Ne kadar çok fazla kazım yapılırsa, Pi o kadar hızlı büyüyor.

 

HxbdGQ.png

 

Pi Network Yatırımcılar İle Güçleniyor

 

Pi’nin borsaya düşebilmesi için bazı durumların oluşması gerekiyor. Borsada listeye düşebilmesi için ilk olarak kendisinin ana blockzinirine geçiş yapması gerekiyor. Yani Pi kendisini ispatlaması ve test edilebilecek fonksiyona sahip olması gerekiyor.

 


Pi Network dünyasına katılmak ve uygulama üzerinden mobil madencilik ile kazanç elde etmek için, aşağıda ki linkten uygulamayı edinebilirsiniz. 

 

HxZrVN.png          HxZE6t.png

 

Referans kod ile daha fazla kazanmak için davetiye kodu: stonesak


Coronavirus (Covid-19)

  • 114,166,334Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,532,634Ölü Sayısı
  • 21,956,548Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar