Aziz Akkuş`tan Şehit Gaffar Okkan'ın 20. Ölüm Yıl Dönümü Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA
15 Temmuz Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Divan Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ ın Şehit edilmesinin 20. Yıl dönümü nedeni ile bir anma mesajı yayınladı.

Akkuş, mesajında Okan'ın Türkiye'nin yetiştirdiği örnek bir değer olduğunu belirtti.

Okan'ın vatan ve millet sevdasıyla birçok başarıya imza attığını aktaran Akkuş, şunları kaydetti:

"Suikast sonucunda yaşamını yitiren Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, başarılı meslek yaşamıyla örnek olan ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdi. Vatan ve millet aşkıyla yürüttüğü mesleğinde pek çok başarıya imza atan Gaffar Okkan, görev yaptığı her yerde halkın gönlünde taht kurmuştu. Ülkemizin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar yürüten Gaffar Okkan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan hainler tarafından şehit edildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan' a suikast düzenleyen karanlık güçlerin ülkemizin bütünlüğünü, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik her türlü eylemleri sonuçsuz kalacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan' ı, şehit edilişinin 20. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum."

Aziz Akkuş`tan Şehit Gaffar Okkan'ın 20. Ölüm Yıl Dönümü Mesajı

Coronavirus (Covid-19)

  • 113,923,841Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,527,052Ölü Sayısı
  • 21,953,116Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:00

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar