Göksel Gümüşdağ: Bir daha aday olmayacağım

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı olan AK Partili Meclis üyesi ve İBB Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, yeniden aday olmayacağını açıkladı. Gümüşdağ, "15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Bir daha aday olmayacağım. Artık sizi Başakşehir maçlarında görebilirim" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevinin yanı sıra Başakşehir Spor Kulübü Başkanlığı da yapan Gümüşdağ, İBB Meclis toplantısında veda konuşması yaptı.

Gümüşdağ, 15 yıllık sürenin insan hayatında oldukça uzun bir zaman dilimi olduğunu ifade ederek, "32 yaşında girdim şu an 47 yaşındayım. 15 yıldır buradayım. 3. dönemim bitti. 202 oturuma başkanlık yaptım. 15 yıl insan hayatında uzun bir dönem. 15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Bir daha aday olmayacağım" diye konuştu.
Birlikte görev yaptığı İBB başkanlarına, AK Parti ve CHP'nin grup yöneticilerine, tüm meclis üyeleri ve belediye çalışanlarına teşekkür eden Gümüşdağ, "Eğer kendilerini kırdıysam haklarını helal etsinler. Bu 15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Artık sizi Başakşehir maçlarında görebilirim" ifadelerini kullandı.

Göksel Gümüşdağ: Bir daha aday olmayacağım

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,804,628Coronavirus Vaka Sayısı
  • 357,738Ölü Sayısı
  • 2,937,359Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar