YİĞİT `TEN ANKARA TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

FATİH ÖZBEK –ANKARA
Renk Gazetesi, Ekonomik Gazete, birmagazin, vatanhaberlerin, Gazete Gazetesi, Efsane Gazete, Yeni Ekip Gazetesi, Birecikte, 1453kralmedya, Gazete bravo ve Sonstar Gazetesi imtiyaz Sahibi ve 1453 Kral Medya Organizasyon, Tanıtım, Turizm, Medya Haber Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yiğit, Ankara İl Temsilciğimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretinde Yiğit, Ankara İl Temsilcimiz Fatih Özbek ve Kayseri İl Temsilcisi Yavuz Koçer ile bir araya geldi.

Yiğit, Gazetecilik Konusunda Yurt İçinde ve yurt dışında Temsilciliklerimizin hızlı bir şekilde yaygın hale geldiğini buna örnek olarakta Ankara ` da Siyasetin Nabzını Tutan duayen Gazeteci Ankara İl Temsilcimiz Fatih Özbek, Ankara Ofisi Muhabirlerimiz Bilnur Usta, Yusuf Caner Özbek`e çalışmalarından dolayı başarılar dileyerek. Kayseri İl Temsilcimiz Yavuz Koçer be yede başarılar dilerim. 1453 Kral Medya Organizasyon, Tanıtım, Turizm, Medya Haber Ajans olarak 11 haber sitemiz ile yurt içinde ve yurt dışında son dakika haberleri ile okuyucularımıza en doğru en güncel haberleri sunmak için 7 24 görevleri başında muhabirlerimiz ve temsilcilerimiz çalışmaktadırlar…..

Özbek , 1453 Kral Medya Organizasyon, Tanıtım, Turizm, Medya Haber Ajans Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Yiğit `in Ankara Ofisimize hayırlı olsun ziyaretinden dolayı Teşekkür ederiz .Bizde Ankara’da sesi ve kulağı olmak için Ankara İl Temsilcisi ve Ankara Ofisi Muhabirleri olarak görevimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmalarımız Başkent Ankara ` dan devam ediyor .

Koçer , Yiğit `e ziyaretinden dolayı teşekkür etti en yakın zamanda Kayseri İl temsilciliğine beklediğini söyledi.

YİĞİT `TEN ANKARA TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

Coronavirus (Covid-19)

  • 137,438,438Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,962,141Ölü Sayısı
  • 23,899,938Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 17:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar