Site ve Apartman Yöneticilerinin Bilmesi Gerekenler

Apartman ya da site yönetiminin zor olduğunu düşünüyorsanız yenilikleri biraz daha araştırmanız gerekiyor demektir. Artık site yönetim programı eşliğinde apartman ve site yönetiminin son derece kolay bir şekilde yapılması mümkün olabiliyor. Özel olarak hazırlanan bu programın, yöneticilerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşıladığını da belirtebiliriz.

 

Bilindiği gibi yöneticilerin en çok zorlandıkları hususların başında aidat konusu geliyor. Ancak söz konusu program sayesinde artık bu konu da problem olmaktan çıktı. Aidatların dağılımının en hızlı ve en kolay şekilde yapılması mümkün olabiliyor. Hatta takibin yapmak da artık yöneticilerin zamanını almıyor ve onları zorlamıyor. Program üzerinden kat malikleri, kiracılar gibi çeşitli kategoriler ayrımı eşliğinde aidat dağılımının otomatik olarak yapılması mümkün hale geldi.

 

Bu programın en önemli özelliklerinden biri de tahsilat noktasında da büyük bir kolaylık sunuyor olmasıdır. Hatta yöneticilerin site yönetim programı üzerinden aidatları taksitle ödeme imkanı sunabiliyor olması da önem taşıyor. Aidat ödemekte zorlananlar tercihini rahatlıkla taksitle ödeme yönünde kullanabiliyor. Apartmana ya da siteye ait olan ortak alanların takibinin yapılmasını da mümkün kılıyor olması, bu programın yöneticilerin işlerini bir hayli kolaylaştırmasını da beraberinde getiriyor.

 

Bu arada programın tüm bankalar ile entegrasyonunun olduğunu da belirtmek gerekir. Dolayısıyla bankalar üzerinden aidat ödemelerinin pratik bir şekilde yapılması da mümkün olabiliyor. Bu ve benzeri kolaylıklardan faydalanan yöneticilerin programdan son derece memnun kaldıklarını da belirtmek gerekiyor. Zira program üzerinden yapılabilen işlemler aslında ciddi düzeyde zaman istiyor. Dolayısıyla apartman yöneticileri bir yandan görevlerini yerine getirirken diğer yandan da kolaylıkla kendilerine de zaman ayırabiliyor.

 

Peki, site yönetim programına ulaşmak ve bu kolaylıklardan faydalanmak için ne yapmalı? Bu noktada sizlere önerimiz öncelikle Apsiyon.com internet sitesine tıklamanız olacak. Böylelikle yukarıda sıraladığımız özellikler ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise bu programı indirmek ve kullanmak için hangi adımları atmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Geriye kalan sadece söz konusu programı kullanmanız ve böylelikle tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmeniz olacak. Artık tüm apartman ve site yöneticileri bu kolaylıkla tanışmalı!

 

Site ve Apartman Yöneticilerinin Bilmesi Gerekenler

Coronavirus (Covid-19)

  • 340,120,476Coronavirus Vaka Sayısı
  • 5,586,044Ölü Sayısı
  • 61,138,428Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 17:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar